bitt3r

Użytkownicy
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About bitt3r

 • Rank
  Nowy
 1. bitt3r

  MIUI 9.12.26

  Właśnie to spróbowałem zrobić i odpaliło się TWRP. Przy próbie Wipe - ADvanced - Cache i Dalvik telefon wyświetla info "Failed to decrypt data. Unable to decrypt with default password. You may need to perform a Format Data. Komputer widzi telefon, ale katalog jest pusty. W zasadzie automatyczna aktualizacja pobrała nowy ROM, mógłbym go z TWRP zainstalować ale nigdzie go nie widzę z poziomu TWRP Install. MTP mam na enabled. W zasadzie to jedno pytanie, co należy zrobić żeby telefon przywrócić do fabrycznego softu, tego oryginalnego, jak wywalić te wszystkie TWRP, fastbooty itd. Wróciłbym na oryginalny soft, global czy jak to się nazywa żeby zobaczyć jak to funkcjonuje teraz. Przy tych aktualizacjach co chwile są jakieś problemy, wcześniej automat nie działał u mnie, teraz zadziałał to się wywala na jakimś haśle a w zasadzie custom rom instalowałem żeby ikony powiadomień nie znikały, z tym że już w global wersji jest to naprawione. Do tego gcam nie działa i co chwile inny irytujący błąd, jak brak możliwości wrzucenia ikony do ultra oszczędzania baterii. Jak przywrócić telefon do globala, który jest oficjalnie wydawany?
 2. bitt3r

  MIUI 9.12.26

  Tam była możliwość wpisania tylko cyfr lub liter, a nie wzoru. Teraz po restarcie jest to samo, z tym że przekroczyłem liczbę wpisania hasła i mam info teraz że po kolejnych 8 próbach telefon zostanie wyczyszczony. Mam też problem żeby wejść w TWRP, do fastboota wchodzi, ale do TWRP nie używając kombinacji przycisków
 3. bitt3r

  MIUI 9.12.26

  Witam, Po uruchomieniu automatycznej aktualizacji, w TWRP system pyta o hasło, którego nie znam. Po restarcie wyświetla się komunikat "Aby uruchomić Androida, wpisz hasło". Nigdy hasła żadnego nie ustawiałem, jedynie wzór blokady i odcisk palca. Telefon to RN7. Czy ktoś wie w czym problem? Aktualizacje robiłem wcześniej przez zgranie pliku i odpalenie w TWRP, nie było wtedy takiego problemu.
 4. bitt3r

  MIUI 9.8.15

  Witam, na Xiaomi Redmi Note 7 wszystko działa ok. Mam problem tylko z gcam, nie działa tryb nocny i Ulepszony HDR +, na xiaomi.eu też ktoś opisywał ten problem, ale dostał odpowiedź od Developera, że to nie miejsce na zgłaszanie tego typu problemów. Nie instalowałem wcześniej miui polska, to mój pierwszy raz i stąd moje pytanie - naprawić to może tylko nowsza wersja gcam, czy kolejny update miui?
 5. Czy do tego telefonu: https://www.gearbest.com/cell-phones/pp_701790.html Będzie pasował ten ekran: http://www.dragon-tt.com/xx.aspx?id=1156 ? Proszę o pomoc.