biril

Użytkownicy
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About biril

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Czy day sir wgrać do zegarka więcej niż jedną tarczę?
 2. Dzięki bra o to mi chodziło. A teraz może podyskutujmy o liczeniu kalorii tu mam pewne wątpliwości co do poprawnego ich liczenia. Posiadam jeszcze tomtoma i o ile tamten liczy kalorie z wzoru bmi to robi to również gdy nie mam zegarka na ręce np. w nocy .Kalorie też przecież spalamy podczas snu. Tu niestety chyba nie ma takiego pomiaru w ciągu nocy, dopiero gdy przebieram nogami nabija kcal. Dlatego tam wychodzi średnio 1500kcal , a w bipie to...... Przydałaby się też funkcja wykrywania zdjetego zegarka, może na podstawie nie zamierzonego tętna ale to chyba grubsza modyfikacja.
 3. Nie sprecyzowalem chodzi o moda mifita. a z tej fw1.027 jeszcze przydałoby się w pogodzie krzaki wyrzucić.
 4. Ten plik się nie otwiera. Który mifit działa(paruje) z tą najnowsza fw 1.0.27??
 5. Jak on wylicza kalorie, skoro pomiar tętna jest robiony ręcznie, tylko na podstawie bmi (kroki), slabo. Nie da się pomiaru tętna ustawić na stałe?
 6. Mam ją odinstalowaną Mam ją odinstalowaną Co jeszcze zauważyłem w oryginalnej mifit łączy się z zegarkiem tylko przez konto Facebook i tam mam połączenie blututha z zegarkiem w tomiego nie mogę otworzyć aplikacji przez Facebook i Google tylko przez konto xaomi, i nie mam żadnego połączenia.
 7. Nie mogę sparować zegarka z najnowszym mifit MrTomi-3.2.2.1-PL.apk? Telefon widzi zegarek natomiast aplikacja nie.
 8. Poszło dzięki. No to teraz nie mogę sparować zegarka z najnowszym mifit MrTomi-3.2.2.1-PL.apk?
 9. Wgrywam plik PL-FW-0.1.0.27-tomi2.res i jest ok później PL-FW-0.1.0.27.fw i co element cannot be installed i co teraz?
 10. Witam jestem nowy i nie wiem czy było to omawiane ale zakupiłem zegarek w alli i dostałem oczywiście chińską wersje, pomimo że Chińczyk zaklinal się że wysłał mi angielska. Bo burzliwej konwersacji ustaliliśmy że jak zmienie język w telefonie na angielski i zainstaluje mifit (angielski) i połaczę się z zegarkiem to będę miał Anglika, i wiecie co tak się stalo, nawet na pogodzie. Chciałbym oczywiście PL aleten z 1 strony nie działa, Podajcie jakiś link proszę.