domino20

Użytkownicy
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About domino20

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Już sobie poradziłem musiałem wyczyścić dane w aplikacjach bluetooth i jakoś mi się połączyła z mifit no i jeżyk polski też juz mam z linka od b4s1l za co dziękuję
 2. Wgrałem jakąś wersję TPH i niestety mam tylko teraz godzinę na opasce - brak połączenia z BT i z mifit
 3. Mifita mam MrTomi-3.1.8.1 - czyli mogę którą kolwiek wersję spolszczenia dać ? (przykładowo mam V1.01.67 a dam wersja .53 - Mili_pro-53-tph-3d.fw) czy to musi być dopasowane do FV opaski ? i pytanie czy komunikat z ostrzeżeniem i informacja że ten fv jest nieodpowiedni do tej opaski to normalne ?
 4. Właśnie żaden - mam fw w opasce V1.01.67 (opaska z okrągłym sensorem) i pytałem czy jest do tej wersji soft co by pokazywało datę po Polsku. Próbowałem wgrać któreś spolszczenie z pierwszego postu ale dostaję komunikat że nie jest to opdowiednie dlam mojej opaski.
 5. Witam zainstalowałem nowego mifita zaktualizowałem opaske wersja india do V1.01.67 i niestety mam brak powiadomień SMS - co może być nie tak ? Dodatkowe pytanie - czy jest polska wersja do V1.01.67 india ?? Pozdrawiam
 6. Witam czy wystarczy wgrać któregoś moda mifita przykładowo tego MrTomi-3.1.2-PL.apk bazowany na oryginalnej aplikacji MiFit - POBIERZ żeby wszystko działało na indyjskim mibandzie ? - bo póki co tak zrobiłem i nie mam żadnych powiadomień nawet. Już nieaktualne - działa OK Jeszcze tylko z polską data muszę dojść co i jak.
 7. Witam Zakupiłem Xiaomi Redmi 4X z którego prawie że jestem zadowolony. Wszystko działa ok oprócz WIFI. Problem dokładnie wygląda tak : jeżeli mam sparowaną np. opaskę xiaomi mi band 2 przez BT z telefonem to maxymalny transfer pobierania na teście wynosi max 2Mbps a jeżeli wyłączę całkiem BT to WIFI zaczyna działać normalnie czyli wykręca pełne łącze jakie posiadam tj. 20Mbps. Podpowiedzcie proszę z czym może to być problem ? czy jest to wina telefonu ? czy samego softu ? Ogólnie jest problem jak działa równocześnie BT(czyli jest sparowane z jakimś urządzeniem) i WIFI wtedy Wifi działa bardzo wolno. Czy może ktoś to sprawdzić na swoim redmi 4x ? bo podejrzewam że jest to wada tych modeli.