Jump to content

Joe

Użytkownicy
  • Posts

    3
  • Joined

  • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Joe's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

  1. Jeszcze raz dzięki za pomoc, ale... nadal nic z tego. Spróbowałem wszystkich trzech aplikacji Soocas i w żadnej nie udało mi się zalogować podając dane konta Xiaomi... W Mi Home udało mi się ją dodać, ale tylko w połączeniu z chińskimi serwerami, które niestety muszę wyłączyć, bo wtedy nie widzi mi WiFi Expandera od Xiaomi. Na ten moment poddałem się i z zadowoleniem używam szczoteczki bez funkcji smart
  2. Dzięki za szybką odpowiedź! Znaczka Mi nie ma. W wersjach chińskich (1.20 i najnowszej) logo jest na dole i udaje się przynajmniej zalogować, ale już szczoteczki nie dodaje... Podawałem dane konta Xiaomi i dalej nic (informacja, że konto nie istnieje). Jeśli masz jeszcze jakieś pomysły, to będę wdzięczny. PS. Uprawnienia do lokalizacji oczywiście mam włączone.
  3. A w jaki sposób wykorzystałeś dane z konta Xiaomi? W wersji angielskiej aplikacji przy ekranie logowania pokazuje się tylko logowanie poprzez numer telefonu lub założenie konta za pomocą numeru telefonu. W obu przypadkach po próbie przejścia dalej wyświetla się info, że konto nie istnieje. Jakaś sugestia, please?
×
×
  • Create New...