Jump to content

Gunmanek

Użytkownicy
  • Posts

    3
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Gunmanek

  1. Wcześniejsze wersje miui nie miały tego typu problemów. Wczoraj wgrałem najnowszy ArrowOS 11 i problem zniknął. Zakładam że to problem softu nie urządzenia. Nie pozostaje nic innego jak czekać na aktualizację.
  2. Witam. Od grudnia użytkuje Poco X3 NFC i na początku wszystko było w porządku ale od pewnego czasu obserwuje tzw. "ghost touch" czyli w totalnie przypadkowym momencie dotyk zaczyna wariować i naciska sam z siebie różne dziwne rzeczy. Pomaga zablokowanie i odblokowanie ekranu, ale nie ukrywam że to dość irytujący problem. Czy ktoś ma podobny problem? Z informacji znalezionych w sieci wynika że to problem softwarowy i niestety trzeba czekać na poprawkę.
  3. Witam. Zaliczyłem nieplanowaną kąpiel wraz z telefonem. Dwa dni później wylądował w serwisie GoRepair gdzie teoretycznie został poddany osuszaniu i czyszczeniu jednak nie udało im się go w żaden sposób naprawić więc odesłali go z powrotem bez ponoszenia kosztów. Telefon włączy się, jednak nie widać nic na wyświetlaczu. Digitizer działa gdyż mam możliwość wybrania numeru (słychać dźwięk wybieranych cyfr). Pytanie głównie do Acida jakie są szanse na reanimację mojego telefonu i z jakim kosztem trzeba się liczyć. Pozdrawiam: Gunmanek
×
×
  • Create New...