Jump to content

Jacio

Użytkownicy
 • Posts

  10
 • Joined

 • Last visited

Jacio's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

1

Reputation

 1. Przed wymianą wentylatorka zalecam otwarcie klapki i oczyszczenie jej z kurzu. U mnie tam był straszny syf a po sprzątnięciu obyło się bez wymiany.
 2. No dobrze ale jak działa to sprzątanie strefowe? U mnie nie przybyła dodatkowa ikonka w aplikacji..
 3. Mam takie pytania odnośnie tych nowych funkcji w aplikacji Mi Home: 1. Rozumiem, że poprzez opcję "Zoned cleanup" wskazuje się odkurzaczowi strefę gdzie ma posprzątać 1, 2 lub 3 razy. A czy jest możliwość wskazania aby omijał wskazaną strefę? 2. Czemu służy w praktyce funkcja "Go"? Ma pojechać we wskazane miejsce i co? 3. Obie nowe opcje opisane powyżej wskazuje się odkurzaczowi na mapie pomieszczeń na których pracował wcześniej i które sobie zapamiętał. A co zrobić jeżeli mój odkurzacz działa naprzemiennie na dwóch poziomach i ma dwie mapy? Jak mu wskazać potrzebną mapę? Zapamiętuje je gdzieś?
 4. Tak, tak, ja rozumiem dobre rady. Ale mi zostało z dzieciństwa, że jak mam coś nowego i jestem podjarany to śpię z tym. Dlatego mi wali po oczach.
 5. Przygasa jak się ładuje. Bo tak świeci że daje trochę po oczach w sypialni.
 6. Jeszcze jedno pytanie - odkurzacz podłączony do bazy, naładowany, cały czas świeci obwódką wokół przycisków - tak ma być? Nie wyłącza się to światełko w ogóle?
 7. Bardzo dziękuję za odpowiedź. Tyle tu stron do przeglądania a są jeszcze inne obowiązki do zrobienia Rozumiem, że taśmę można ciąć w razie potrzeby?
 8. Pytanie laika: czy pasek magnetyczny jest wielokrotnego użytku? Można go bezproblemowo naklejać tylko na czas sprzątania a potem ściągać? Nie zostawia śladów? I czy ktoś znalazł jakiś pasek zastępczy zamiast oryginalny ale taki co działa?
 9. Zalogowałem się tylko po to aby wyrazić swój zachwyt urządzeniem. Dzisiaj dostałem przesyłkę z v.1 i jestem w szoku z jej możliwościami. Od dłuższego czasu czaiłem się na irobota 980 a teraz mam coś podobnej klasy za 1/4 ceny. Szczerze polecam.
×
×
 • Create New...