Jump to content

januszwajs

Użytkownicy
 • Posts

  13
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

januszwajs's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

9

Reputation

 1. Cześć, wszystkie materiały odnośnie naprawy BIPa mam w pracy - przypomnij mi czw/pt to prześlę CVI całość.

 2. Dla zainteresowanych: firmware .FW ładuje się do głównego układu arm (nie pamiętam modelu, ale jest to chyba soc arm M5), natomiast .RES .FT oraz tarcze wgrywane są do "flash dysku" po spi. Bootloop da się naprawić, jednak wymaga to sporego nakładu czasu, otwarcia zegarka i wiedzy z zakresu lutowania hot air i programowania spi. Można wgrać "dump" pamięci ze sprawnego zegarka i będzie ok. Dla zainteresowanych podeślę link. W skrócie: zegarek/wyświetlacz działa ale jest bootloop/brak reakcji/freeze = do naprawy; zupełnie nie włącza się = ciężka sprawa, na tą chwilę nie do ruszenia.
 3. Działają. Tak i tak. U mnie to samo Zgłaszajcie jakich znaków brakuje, ew. jakie ciągle są chude (oprócz "&" - ten jest za fikuśny na wersję fat ) EDIT: Wysłałem sobie SMS i mam znaki zapytania - czy to powiadomienie z aplikacji?
 4. Zrobiłem jeszcze polskie fonty w wersji BIG, trochę bardziej czytelne niż domyślne. Porównanie poniżej. Mili_chaohu_pl_big.ft
 5. Pojedyncze fonty bitmapowe z języków English, German, Italian, Turkish, Czech, Hungarian & Vietnamese do pobrania tutaj: https://github.com/amazfitbip/font
 6. Przy zmianie przez GB font zostaje. W tej chwili nie wiem jak z Mi Fit, bo mam najnowszy FW i nic się nie aktualizuje. Ale jako że fonty są w osobnym pliku, w razie problemów zakładam, że można by podmieniać plik mili_chaohu.ft w Twojej modowanej apce - tak jak FW. Na razie w powiadomieniach - co dalej, zobaczymy.
 7. Z tego co pamiętam, to pierwszy raz temat znaków diakrytycznych testowany był z powodzeniem na FW v0.1.0.66 (google: amazfit bip latin fonts).
 8. Witam po dłuższej nieobecności. W wolnej chwili przygotowałem polski font dla naszego BIPa - może nie najpiękniejszy, ale z naszymi ogonkami. Testowany na najnowszym firmware. Wgrywamy przez najnowszy Gadgetbridge. @tomurbanowicz być może mógłbyś dodać polskie znaki diakrytyczne do tłumaczeń FW jeżeli font się przyjmie? Mili_chaohu_pl.ft
 9. Mam tylko GB. Okazało się, że podwójne powiadomienia występują tylko przy SMS. Wystarczyło zmienić "Powiadomienia SMS" na "nigdy" i jest super.
 10. Ja używam już ponad tydzień GB solo - żadnych problemów oprócz podwójnych powiadomień nie mam. Bateria w telefonie +1,5 dnia.
 11. Dzięki, właśnie to zrobiłem i u mnie też pomogło. Trochę był stres jak po downgrade nie chciał się sparować ani w Mifit ani w Gadgetbridge, ale po resecie telefonu i zegarka udało się połączyć i wszystko się zaktualizowało.
 12. Ja też z tym walczę, niestety bez skutku. Sprawdziłem fw .40-.49-.59 i app Mifit zarówno ze sklepu Play jak i modowane, 2 telefony - bez sukcesu. Jeden kolega poradził, żeby odłączyć (unpair) zegarek w modowanej apce Mifit i sparować z oficjalną ze sklepu play (jemu pomogło - u mnie niestety nie). Możliwe że też niedawno nabyłeś zegarki? Mój dotarł parę dni temu i od razu wgrałem fw .59 pl - może to był błąd?
 13. Niestety jeszcze nie, natomiast jest to niezależne od wersji Mifit - sprawdzałem wszystkie zamieszczone w pierwszym poście i na każdej jest tak samo. Spróbuję jeszcze raz wgrać fw/res i zobaczę czy to pomoże.
 14. Czy ktoś miał podobny problem? U mnie to samo, co 5-10 min próbuje aktualizować GPS i wyrzuca błąd. FW: PL-FW-0.0.9.59.fw RES: PL-FW-0.0.9.59-tomi2.res MIFIT: MrTomi-3.1.7.1-PL.apk
×
×
 • Create New...