breadfan

Użytkownicy
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About breadfan

 • Rank
  Nowy
 1. Nie posiadam pace. Kolejny znaleziony malutki mankament. Bip szacowal dlugosc kroku i liczyl +-przebyty dystans bez gpsa. Drobiazg a Cieszy. W stratosie dystans na tarczy jest jedynie z gps
 2. Cześć otrzymałem dzisiaj stratosa i mam kilka pierwszych spostrzeżeń, nie koniecznie na plus Jako dotychczasowy użytkownik Bip'a, posłużę się porównaniami. Może powie to coś więcej. - Wyłączyłem prawie od razu automatyczne podświetlenie po spojrzeniu na zegarek. Działa tragicznie i włącza się przy losowych ruchach ręki. Więcej zje baterii niż da z tego pożytku. - Continuous HR - również wypada bardzo słabo. W bipie działała ta funkcja dość sprytnie pod wieloma względami. W Stratosie załącza się zupełnie niepotrzebnie. Jeden z przykładów: podnosisz zegarek z biurka żeby zobaczyć godzinę - włącza się HR monitor natychmiastowo (w bipie odkładał to trochę w czasie żeby sprawdzić czy na pewno warto odpalić) ale mało tego. Podniesiesz zegarek na 3 sekundy żeby sprawdzić godzinę to zegarek nie odpali HR tylko raz a będzie to robić co X-XX sekund jeszcze kilka razy po odłożeniu zegarka. Kolejny battery drainer a przecież w Bipie to działało lepiej... - Pasek gumowy jest dużo niższej jakości niż w Bipie, jakby chcieli zrobić kontrast między 2 a 2S. W Bipie czuć jakością w porównaniu ze stratosem. Stratosowy jest gorszy w dotyku, sztywniejszy, dość intensywnie śmierdzi. Warto zmienić. - To co przemawia za Stratosem vs Bip to oczywiście świetny design zegarka i trochę dodatkowych funkcji w tym odtwarzacz muzyki. Zresztą kto miał Pace ten pewnie zna różnice. Mam nadzieję, że będą poprawiać firmware zwłaszcza, że nie muszą wymyślać koła na nowo... Ogólnie Stratosa polecam tym, którym zależy na wyglądzie zegarka, reszcie polecam świetnego Bipa.
 3. U mnie pogoda wyświetlała niepoprawnie dni przez pierwszy tydzień. Później samo się naprawiło i póki co wygląda ok. Faktycznie fajnie gdyby dało się ustawiać cykliczne badanie tętna, które zegarek wykonywałbym z automatu. Albo również gdyby była możliwość wyłączenia pulsometru przy aktywnościach aby nie żarł niepotrzebnie baterii np. gdy chcemy rejestrować całodzienny wypad. Jak myślicie? Na moim urządzeniu, na tej najpopularniejszej w tym temacie tarczy progress bar od kroków jest ustawiony zawsze na 10k, bez znaczenia ile ustawie. Może coś wciąż robię źle, może bug. Soft jest super, fajnie, że jest rozwijany, usprawniany gdzieś na boku.
 4. Cześć, Jestem nowy i właśnie pierwsze co zrobiłem po otrzymaniu bip'a to wgranie softu z tego tematu Mam pytanie - mój Bip nalicza kroki jak szalony. Wystarczy, że siedzę i potrząsam ręką. Gdy się faktycznie przejdę kawałek to z kolei myli się bardzo mocno np. zamiast 10 nalicza 20. Czy to kwestia softu czy tak te urządzenia mają?