Jump to content

archie181

Użytkownicy
  • Posts

    3
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by archie181

  1. Jestem laikiem, więc gdybyś mi wytłumaczył krok po kroku co mam zrobić to byłbym wdzięczny. Zrobiłem synchronizacje wszystkiego na telefonie oraz wykonałem kopię zapasową. Czytałem tu na forum, że niektórzy nie mogli wejść w fastboota. Pytanie co powinienem zobaczyć po wciśnięciu - i power? Mi wyświelił się tylko ludzik grzebiący w androidzie i na dole napis fastboot i potem zgasło. Powinienem zobaczyć jakieś menu?
  2. Witam. Mam podobny problem. Próba wejścia w tryb recovery za pomocą + i power, a także w menu aktualizacji "uruchom ponownie w trybie recovery" tylko resetuje telefon. Sprawdziłem, że - i power uruchamia fastboota. Ale jestem laikiem i nie wiem jak za pomocą tej funkcji przywrócić do ustawień fabrycznych. Ktoś pomoże?
  3. Witam. Posiadam redmi note 4 zakupiony w sklepie proline.pl. Telefon od nowości miał oprogramowanie 8.0 i bez problemu zaktualizowałem tel. do 8.2. Po jakimś czasie otrzymałem aktualizację, do wersji 8.5, ale aktualizacja nie powiodła się. Wyświetlił się komunikat "Spróbuj pobrać cały ROM". Ściągnąłem aktualizację, wrzuciłem na kartę i spróbowałem ponownie wykonać aktualizację bez powodzenia. Dalej ten sam komunikat. Ponieważ na dniach pewnie otrzymam aktualizację do miui 9 postanowiłem zrobić porządek z tel. i wykonałem kopię zapasową, zgrałem co mogłem, skopiowałem dane i wysłałem w chmurę. Postanowiłem wykonać powrót do ustawień fabrycznych i ponownie spróbować zrobić aktualizację, ale telefon tylko się restartuje (klikając w reset telefonu). W zaprzyjaźnionym serwisie polecono mi wykonać twardy reset przez Recovery, ale nie mogę w nie wejść. Trzymam klawisz poogłaszania i włączania, a tel tylko się restartuje na okrągło w pętli. Pozostaje mi tylko reklamacja telefonu, czy może ktoś wie jak sobie z tym poradzić? Proszę tłumaczyć prostym językiem, ponieważ jestem raczej laikiem w tych sprawach.
×
×
  • Create New...