Jump to content

fixz_9

Użytkownicy
 • Posts

  12
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi 4X 4/46

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

fixz_9's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Nie nie. Wydaje mi się bardziej prawdopodobne, że Xiaomi wydaje jakiś sygnał gdy traci no połączenie z danymi lub coś w tym stylu. Chociaż wczoraj zauważyłem, że najczęściej coś "pika" gdy jest podpięty do łądowarki.
 2. No to problem się pogłębia, ponieważ nie mam snapchata.
 3. Witam, jeśli chodzi o dziwne zjawiska to mój REDMI 4X 4/64 czasami wydaje sam z siebie jakieś dziwne dźwięki. Np. dzisiaj w nocy wszystko wyłączone tzn. wszystkie apki WiFi, dane pakietowe a telefon sam z siebie wydał dźwięk zbliżony to dźwięku powiadomień. Ma lub miał ktoś z forumowiczów podobny problem?
 4. @kamillm a ciężko to samemu nakleić? Ja mam patent klejenia taki, że zaczynam od diody, zapalam ją i kleje wg. niej.
 5. @kamillmdługo to poleci do PL?
 6. @kamillm Dzięki wow..ok.50zł taka przyjemność :/
 7. Dobra, koniec bajerowania proszę mi tu konkretnie powiedzieć czy jest jakiekolwiek szkło FULL SCREEN na Redmi 4X czy lepiej sobie dać spokój ze szkłami, bo już mam 3 (tym razem firmy WOZINSKY) i każde z nich odchodzi na bokach :/ z góry dzięki za pomoc
 8. Mam jeszcze pytanko w sprawie softu. Jeśli mam globala to warto przechodzić na wersję PL? Jeśli tak, to jak to zrobić?
 9. Ok, dzięki wielkie. Zadowolony jesteś z 4X'a? Chodzi mi o ocenę całokształtu.
 10. Możesz jeszcze mi przybliżyć jak wygląda ten wybór? Trzeba np. przytrzymać dłużej na numerze i wyskoczy wybór?
 11. Witam, mam pytanie odnośnie funkcji DUAL SIM w Xiaomi Redmi 4X. Jak to wygląda w praktyce? Może mi ktoś rozpisać działanie DUAL SIM'a? Chodzi mi dokładnie o to czy np. 1 karta jest stale przypisana do Internetu a 2 tylko dzwonienie + sms? Czy można wybrać np. numery,do których będziemy dzwonić z danej karty itp. Z góry dzięki za info.
×
×
 • Create New...