Jump to content

so_high

Użytkownicy
 • Posts

  8
 • Joined

 • Last visited

so_high's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

1

Reputation

 1. Cześć, nowy redmi 6, używany zaledwie kilka dni, wszystko ok i nagle nie wiadomo dlaczego na wyświetlaczu pojawiły się pionowe linie. Nie było żadnego upadku ani uderzenia. Screeny są poprawne, błędne jest to co widzi użytkownik. O co chodzi? Co dalej, czy można coś z tym zrobić samemu czy jedynie oddać na gwarancję? Screeny: Zdjęcia:
 2. Zdecydowałem ostatecznie wybrać mi6 128 z ibuygou. Telefon mam juz tydzien i jestem bardzo zadowolony.
 3. Musialem jeszcze poczekac 72h. Poza tym wszystko poszło gładko i juz mam zainstalowane. Wielkie dzieki za pomoc!
 4. Jako swiezak zapytam: czy mogę zrobić to z paczki? Oraz: czy po tej instalacji mam dalej kontynuować instrukcje od momentu w którym miałem błąd?
 5. Kupiłem mi6 w ibuygou i próbuje odblokowac bootloader. Postępuję zgodnie z instrukcją podaną tu na forum. Jednak zatrzymałem się na etapie: Do tego momentu wszystko szło ok i wydaje mi się że wszystko robiłem prawidłowo. Próbowałem znaleźć odpowiedz w innych wątkach i pomimo tego że inni również pisali o podobnym problemie i otrzymywali odpowiedzi (choć nie wiem czy skuteczne), to za każdym razem były inne i nic z nich nie rozumiem. Dodam że jestem zalogowany na telefonie na koncie mi, ale pojawia sie rowniez wspominany przez niektórych komunikat nr 86006. Moja wersja miui: Global 9.0 Stabilna 9.0.1.0 (NCAMIEI). Ktoś pomoże i zna skuteczne rozwiązanie problemu?
 6. A tu, czy są haczyki? olx.pl/oferta/xiaomi-mi6-6gb-64gb-black-global Co do gwarancji, odpisali, że wysyłają do serwisu we Wrocławiu. Faktura VAT. Pozytywnie na allegro: allegro.pl/uzytkownik/37742952/oceny . Co powinienem jeszcze na miejscu zweryfikować?
 7. Czy ktoś pomoże, czy są jakieś zastrzeżenia do poniższej oferty? Czy możliwa gwarancja 24M w PL? xiaomi-mi6-64-gb-rom-6gb-ram-snap-835
 8. Zastanawiam się nad kupnem któregoś z tych dwóch modeli: mi5s lub mi6. Znakami zapytania są miejsce dystrybucji (PL/China), a co za tym idzie cena, bezpieczeństwo transakcji oraz serwis gwarancyjny. Co byście wybrali: nowy mi6 z Chin kosztuje 1550 pln (+Vat) ibuygou.com/p-xiaomi-mi6--qualcomm-snapdragon-835-2-45ghz-6gb-ram-64gb-romczy nowy mi5s z Polski 1450 pln fostertechnologies.pl/pl/p/Xiaomi-Mi-5S-364GB-BIALY A może znacie inne tańsze i pewne sklepy (gdzie sami również byście kupili) z tymi dwoma modelami w dystrybucji?
×
×
 • Create New...