Jump to content

Bushi

Użytkownicy
 • Posts

  6
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Redmi Note 4

Bushi's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Ale przecież odblokowanie ekranu ustawia się w aplikacji Amazfit. I wtedy zegarek pojawi się w zakładce Bluetooth.
 2. Ale w Amazfit też nie w widzi zegarka? Bo chyba po prostu źle zadałeś pytanie bo ja też myślałem, że Twoim problemem jest to że nie widzisz zegarka w ustawieniach Bluetooth, a nie brak parowania. Ja miałem 2 dni temu podobny problem. Okazało się, że loguje się do Amazfita na dobry email ale złe hasło i logował mnie na inne konto.
 3. Będzie widoczny jeśli ustawisz odblokowanie telefonu przy pomocy zegarka.
 4. Próbowałem takiej metody. Zakładałem też nowe konta, instalowałem Apki na innych urządzeniach. Nie paruje. Dobra sprawa została rozwiązana :0 Okazało się, że miałem konto Amazfit i Xiaomi na ten sam email ale różne hasło. Nie wiedziałem, że tak to funkcjonuje w Xiaomi :O Więc logowałem się złym hasłem i apka nie chciała działać. Już się połączyłem, wszystko działa. W każdym razie dzięki za pomoc!
 5. Tak jak pisałem: Miałem 2 aplikacje Amazfit i Notify, jedna z aplikacji wyłączyła mi widoczność widgetów w zegarku jak Muzyka, Time czy Ustawienia.
 6. To mój pierwszy post więc witam wszystkich Miałem 2 aplikacje Amazfit i Notify, jedna z aplikacji wyłączyła mi widoczność widgetów w zegarku jak Muzyka, Time czy Ustawienia.Jakimś cudem odinstalowałem sobie oficjalną aplikację Amazfita i został mi tylko Notify, który bez Amazfita nie działa. Tylko problem teraz jest taki, że po ponownej instalacji Amazfita za chol... nie mogę sparować zegarka! Nie pokazuje się kod QR a przy próbie skanowania i parowania dostaję informację: Nie udało się sparować, zresetuj zegarek i spróbuj ponownie. Nie mogę też zrobić resetu z poziomu zegarka bo zwyczajnie nie mam w nim takich zakładek... Próbuję też połączyć się z kompem po kablu (ADB), ale nie mi widzi zegarka... albo robię coś źle. Jest jakaś opcja na wymuszenie widoczności tego kodu QR albo twardy reset z guzika w zegarku?
×
×
 • Create New...