Jump to content

Aenye Cerbin

Użytkownicy
  • Content Count

    4
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Aenye Cerbin

  1. Witam, na wstępie przepraszam za głupie pytanie. Ale czy to etui będzie pasowało do tego telefonu? Pogubiłem się już w tych wersjach. Ten telefon się w końcu nazywa Redmi Note 4 Pro, czy Redmi Note 4 X? Pytam, bo wiem, ze zwykła wersja (Redmi Note 4) to ma być ta z MT X20, a ta jest z Snapem 625. Wiem, ze wymiary obu telefonów są takie same poza grubością. Ta w jednej wersji wynosi o 0,10 mm więcej, w drugiej o 0,10 mm mniej, (151x76x8,35mm lub 151x76x8,45mm), a tutaj w opisie jest podane 8,40mm, ale to chyba błąd, zaokrąglenie. Jeśli używacie podobnych etui, to prosił
  2. Witam, Na wstępie pragnę podkreślić, że jestem tu nowy, i z góry przepraszam za wszelkie błędy (zły dział, drugi raz ten sam wątek), zakładam ten temat, ponieważ nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie w istniejących wątkach. A teraz do sedna: Czy czytnik linii papilarnych w Redmi Note 4 to czytnik pojemnościowy? Z góry dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam.
  3. Mam pytanie (może głupie), ale z tego co czytałem, to miały być Redmi Note 5A i Redmi Note 5. Co więc z tym drugim? Czy/kiedy wyjdzie? Może to tylko plotka, ale pisali o tym w kilku miejscach... Z góry dziękuję za odpowiedź.
×
×
  • Create New...