MrVlad

Użytkownicy
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by MrVlad

 1. MrVlad

  Smart Home od Xiaomi

  Rozumiem, że próbowałeś robić reset i dodać je od nowa? Co to za urządzenia? iaomi Aqara Temperature Humidity Sensor with Air Pressure Xiaomi Aqara Intelligent Smart Curtain Motor ZiGBeeXiaomi Mi Smart Socket Plug ZigBee Nie da się zresetować nawet, nie pali się żadna dioda. Mam nowe Xiaomi Mi Smart Socket Plug ZigBee i działa bez problemu. Stare trup.
 2. MrVlad

  Smart Home od Xiaomi

  Urządzenia praktycznie nowe, 1 na baterie 2 wpinane do sieci, żadnym nic nie mruga, totalne cegły.
 3. MrVlad

  Smart Home od Xiaomi

  Czy ktoś miał taki problem że urządzenie po Zigbee przeszło w stan offline i już tak zostało? Ogólnie uceglone i nie daje oznak życia?
 4. MrVlad

  Smart Home od Xiaomi

  Taaa 300 zł sam silnik szyny 800... Odłączanie od prącu nie pomaga, urządzenia są uceglone, nie reagują na nic i nie wiem co z nimi teraz zrobić. Btw dziwny przypadek bo w necie nic o tym nie znalazłem Szynę kupiłem 4,5m z ali.
 5. MrVlad

  Smart Home od Xiaomi

  Witam, pomocy, mam Gateway v2 wszystko fajnie działało, aż ustawiłem harmonogram na wyłączanie wifi 23-6. Mam kilka akcesoriów, które działają bez problemu, a kilka przeszło w stan offline. Niektóre udało sie ponownie połączyć z mi home, 3 nietety nie. Xiaomi Aqara Temperature Humidity Sensor with Air Pressure Xiaomi Aqara Intelligent Smart Curtain Motor ZiGBee Xiaomi Mi Smart Socket Plug ZigBee Urządenia nie reagują na nic, nie pali się żadna dioda, przytrymywanie guzika od parowania 5s, 10s, 30s czy dłużej nic nie daje. Żadnej reakcji Ktoś spotkał się z podobnym problemem? Pal licho socketa i termometr, ale sterowanie silnikiem od zasłon to 300zł, więc nerwa mam strasznego...
 6. MrVlad

  MiBand 2 - czas działania na jednym ładowaniu

  Zacząłem od ładowarki od telefonu, ostatnio próbowałem z kompa i bez różnicy. Po ładowaniu na full odpinam od ładowarki i od razu pokazuje 9x% i szybko się rozładowywuje. Nawet odłożona na półkę rozparowana od telefonu pada po 2 dniach.| Opaska praktycznie nowa.
 7. MrVlad

  MiBand 2 - czas działania na jednym ładowaniu

  w/g mnie trafiłem model z felerną baterią, za pierwszym ładowaniem wytrzymał 7 dni, potem 4,3, a teraz niecałe 2 dni. Zmieniałem firmware, ładowałem z usb z kompa, rozładowywałem do kilku % i cały czas lipa najgorsze, że kupiłem z ali.. i nie ma opcji wymiany, chińczyk daje mi upust 5$ na kolejną opaskę i się zastanawiam czy robić :/ Opaskę mam niecałe 2 mce.
 8. MrVlad

  MiBand 2 - czas działania na jednym ładowaniu

  Wyłączone mam wszystko 2 dni to maks, po nocy na półce spada nawet.
 9. MrVlad

  MiBand 2 - czas działania na jednym ładowaniu

  Mi opaska działa 2 dni w 12h bateria spada jakieś 30% co robić? Wgrywałem stary firmware 10.0.0.39 potem zaktualizowałem do 10.1.0.53 i d*pa dalej tak samo