MrVlad

Użytkownicy
 • Content Count

  26
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About MrVlad

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi8, Mi6, Mi5s

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dzięki poszło z V3. Gniazdko widać również na oryginalnej apce. Podzielę się też ZNCZ05CM Mi smart plug wifi działa bez problemu z Mi home jak i z Google home Gniazdko widać również na oryginalnej apce. Trzeba tylko dziurę wywiercić brutalnie wiertarką w miejscu na bolec
 2. Kupiłem gniazdko ZNCZ04LM, ale ani do Gateway V2 ani V3 nie idzie tego podłączyć Z czym to będzie działać?
 3. Gateway V3 lumi.gateway.mgl03 mam godzinę 7h do tyłu. Ustawiłem strefę czasową na CET, ale jak mam automatyzację zrobioną, żeby czujnik ruchu zapalał ledy to muszę dawać 7h wstecz. Na gateway v2 jest ok... Ktoś też tak ma? Można to jakoś zmienić?
 4. Buu to lipa straszna, bo się czaję na ten Doorbell 2 daj znać jak już będzie działał. Jest jakaś alternatywa, która działa na EU? Ktoś wie czy Aqara N200 door lock będzie działało na zmodowanej apce?
 5. Czy na tym romie na K30 Pro Zoom będzie działac google pay?
 6. Ok to się podzielę moimi ostatnimi odkryciami. - zegarek smart AI01ZM nie chciał się dodać na region EU przez zmodowaną apkę, po podłączeniu na CH aktualizacji oprogramowania dał się podpiąć na EU przez zmodowaną apkę - kamera MJSXJ02HL działa na regionie EU przez zmodowaną apkę, przez oryginalną nie widać jej na liście - bramka ZNDMWG03LM po aktualizacji do 1.4.6_0012 zaczęła być widoczna w oryginalnej apce na serwerze EU
 7. https://pl.aliexpress.com/item/4000820995037.html?spm=a2g0o.cart.0.0.68263c00pkN8C2&mp=1 podepnie się ta kamera na serwer EU ewentualnie przez zmodowaną apkę?
 8. I jak się sprawuje? Z tego co widzę to wystarczy sam dzwonek kupić bez głośnika i głośnikiem może być bramka? 6 AA potrzeba, ale niby wejście 4,5V 0,2A ?
 9. o Xiaomi Mi Gateway v2 CN pytanie z innej beczki, który dzwonek będzie działał na zmodowanej apce na serwerz EU ?
 10. ok znalazłem, trzeba poklikać parę razy na dole na "wersja wtyczki"
 11. Wie ktoś może jak włączyć w zmodowanej apce LAN MODE dla Gateway v2? Wszystko mam na EU. Chcę dodać bramkę do domoticza, ale nie ma zakładki about...
 12. rezmus, a wiesz może czy do bramki g2 cn można jakoś wgrać dźwięki en? W urządzeniu mam możliwość zmiany na en, ale to nic nie daje, po zamknięciu menu spowrotem wraca na cn.
 13. Właśnie przerzuciłem wszystko na serwer EU. Śmiga super szybko. Musiałem tylko downgrade kamery zrobić, bo nie było obrazu.
 14. user pusty, haslo 512347 złe dane, nie można pobrać pliku Czyli rozumiem że gateway china podepnę na region EU ?
 15. Wtyczka ZNCZ05CM do jakie bramki da się ją podpiąć pewnie do czajna nie da rady?