Jump to content

pelzak_wo

Użytkownicy
  • Posts

    3
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by pelzak_wo

  1. Cześć. Mam xiaomi mi home security camera 360 kamera 1080p. Problem polega na braku możliwości formatowania karty SD aby skasować nagrania. Oczywiście kartę wyjąłem od tak, nie jak pisze w instrukcji, nie mam też zapisanych na kłódkę nagrań, a mimo to zwykły format na kompie, ani żaden inny bardziej profesjonalny program nie podołał (guiformat, pmagic). Karta SD to Samsung EVO+ 16GB. Niestety też tak załatwiłem 2x PNY MicroSDXC 64GB, które oddałem na gwarancję. Dodam że format z poziomu kamerki nic nie daje ale aktualnie włożoną kartę SD po prawidłowym wyjęciu, sformatowałem bez problemu. Co z tym fantem zrobić, jakieś rady ?
  2. Witam. Z recenzji wiem że ten zegarek wyświetla czas bez przerwy. Nie trzeba unosić ręki lub klikać w coś. I takiego zegarka poszukuje. Nazywa się to always on transflective. Jakie zegarki jeszcze takie są? Nie potrzebuję żadnych innych bajerów, wystarczy to właśnie.
  3. Witam. Czy da się zaktualizować androida w Xiaomi Redmi 3 pro ? Ogólnie nigdzie nie doczytałem się jasnej odpowiedzi a nurtuje mnie to, że można zakupić już ten smar
×
×
  • Create New...