Jump to content

Pepsiak

Użytkownicy
 • Posts

  15
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Pepsiak's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

3

Reputation

 1. Global stable 9.1.1.0 Jestem zadowolony generalnie z płynności działania. Jedyny zarzut mam do baterii, ale ten może wynikać ze słabego zasięgu w mojej okolicy. Ale dwie doby mimo to potrafi ucisnąć, także progress 100% w porównaniu do Xperia z3c.
 2. U mnie vibruje konkretnie. Tryb cichy działa normalnie. Nic nie musisz ściszać, tylko klikasz "tryb cichy" z belki powiadomień i tyle ☺️. Nie dzwoni, a wibruje.
 3. No i stałeś się w tym temacie mamą, która przychodzi do bawiących się klockami dzieci i spuszcza wodę. A idź Ty! Wszyscy czekamy na cotygodniowe Romy z poprawionymi "bugami"!
 4. Nie kumam. U mnie do 6 godzin na ekranie ciężko dobić. A telefon nówka sztuka, raptem drugi miesiąc ma. Ty taki czas na baterii masz tylko przy wifi i stabilnym GSM? Czy często zmienisz punkt położenia i wifi tylko rano i wieczorem?
 5. Rozumiem Latet Twoje podejście doskonale. Fajna zajawa, ale po kilku latach z Miui (od xiaomi mi2s) mam, powiem szczerze dość bycia userem od testowania wersji systemu w wersji Dev czy stable...... Czekam łaskawie na wersję "działający w każdym aspekcie Android z nakładką Miui".... Ale o to z każdą aktualizacją coraz ciężej.
 6. Czyli ogólnie można stwierdzić, że wersja DEV jest bardziej stabilna niż STABLE?
 7. U mnie dźwięki chodzą w porządku. Jeszcze ani razu nie miałem z tym problemu. A ściemnianie ekranu wkurza niemiłosiernie.
 8. No jak dla mnie to nie ma cudów w tej nowej aktualizacji globala jeżeli chodzi o płynność działania telefonu i wytrzymałość baterii.
 9. Po 20 minutach z Aplikacją "Phenix" wracam do FB Lite i normalnego Messengera. Niestety nie ma sensownych zamienników tych apek :(.
 10. Ja mam u siebie Andka 6.0.1 no i niestety jak to się mówi... szału ni ma . Nigdy chyba nawet do 6 godzin nie dotarłem.
 11. Nie kumam jak to robocie, że Wam tak długo wytrzymuje ten telefon .... Nigdy nie miałem więcej jak 6 godzin SOTu i nigdy do 2 dub nie wytrzymał. Używam telefonu raczej przeciętnie. W nic nie gram, używam tylko Messengera, FB lite, i Gmaila. To moje główne aplikacje które są odpalone. Mój ROM to 8.5.2.0 stable. Na poprzednich wersjach bateria wytrzymywała w zasadzie tyle samo. Czy Redmi 4x na Romie Dev (z miui 9) działa dłużej komuś na baterii w stosunku do miui 8?
 12. Ja już odpuszczam próby odblokowywania bootloadera i czekam na oficjalny ROM Global. Szlag mnie bierze od tego już. Bezsens.
×
×
 • Create New...