Jump to content

Tomiz

Użytkownicy
 • Posts

  23
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Tomiz

 1. http://www.mi.com/mi6/
 2. Pierwsze sensowne przecieki... https://www.gizmochina.com/2017/04/14/xiaomi-mi-6-leaked-photos-reveal-usb-type-c-curved-back-no-3-5mm-headphone-jack/ Wygląda dość ładnie
 3. ja normalnie mam nadal opcje: SF Express - Tax included (5-8 Business Days)
 4. Miesięczny redmi note 3 uległ wypadkowi stąd pytanie gdzie i ile kosztuje wymiana szkła, które jest na wyświetlaczu?
 5. Przecież mi4s też był prezentowany na konferencji
 6. Ten przycisk sprawia wrażenie nie dorobionego. Skoro One plus był w stanie zrobić jednolity front z przyciskiem to Xiaomi tymbardziej mogło się w tym temacie postarać. Na renderach mi5 prezentuje się wyśmienicie ale w rzeczywistości (youtube) ten przycisk niszczy cały efekt wow. W One plus 2 zrobili czytnik tak jak należy.
 7. Na jakiej zasadzie działa ten czytnik linii papilarnych w przycisku? Czy nie można było pokryć tego przycisku szkłem by front wyglądał jednolicie? Miliony pytań bez odpowiedzi
 8. Ten przycisk mogli dać nieco większy (wyższy) i by się całkiem znośnie prezentowało, Samsung w s7 ma ładnie osadzony homebutton.
 9. nawet przycisk jakiś taki krzywy, na pewno to fejk bo Xiaomi by się nie zdecydowało na pogrubienie ramek
 10. Kolejny przeciek Gizchina Dual sim lub sim + karta sd. Na to ludzie czekają
 11. Czas na nowe wieści. Silikonowe etui dla mi5 od Xiaomi. Źródło: Gizchina
 12. https://gfxbench.com/device.jsp?benchmark=gfxgen&os=Android&api=gl&D=Xiaomi+MI+5&testgroup=info Dziwne, dotychczas była mowa o 5,2 calach a tu 5,7 jest.
 13. Oby to był fake... bo spełnia się czarny scenariusz z tym nieszczęsnym home buttonem...
 14. Jak teraz zawiodą ludzi flagowcem to ich przyszłość widzę już tylko na średniej półce. Przez półtora roku oczekiwania klientów rosną a nie maleją... Pozostało nam tylko czekać do 24 lutego
 15. kolejna porcja plotek a być może przecieków http://news.mydrivers.com/1/467/467721.htm
 16. Są już kolejne foteczki nowego MI5. Z dnia na dzień telefon pięknieje
 17. Cześć, jak to jest z tymi wersjami 64GB? Poluje od dwóch miesięcy na Mi4 64GB w kolorze czarnym i nigdzie nie mogę go dostać :< Ktoś coś wie, kiedy można się spodziewać nowej partii?
 18. Witam, kupował może ktoś Xiaomi Mi4 na pandawill.com? Zarówno cena Mi4 jak i koszty wysyłki są atrakcyjne a z tego co wiem to wkrótce mają robić promocje. Jak w praktyce wygląda u nich zwrot podatku, którym się tak chwalą na stronie?
×
×
 • Create New...