piotrek9880

Użytkownicy
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About piotrek9880

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi 4X

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Taki sam problem występuje na xiaomi.eu, zarówno stabilnym 10.1.1.0 jak i tygodniowym 9.4.25 Telefon albo nie wykrywa karty sd, albo sygnalizuje błąd i chce ją formatować (co się nie udaje i daje błąd command '125 volume partition disk:179,64 public' failed with '400 125 Command failed' ). Problem występuje na nowej karcie 128GB od Sandiska i 32GB od Toshiby, która była wcześniej używana. Karty były formatowane w FAT32 i exFAT. W TWRP także nie mogę się do niej dostać, choć nie wiem czy wcześniej mogłem. Wyłączenie "pozorowania optymalizacji karty sd" nie pomogło Przed aktualizacją korzystałem z miui 9 i wtedy karta działała. Na czas instalacji nowego systemu wyjmuję ją z tacki. Czyszczenie cache, dalvik i instalacja systemu na czysto nie pomogło. Jakieś pomysły?
 2. Sprawdź czy masz poprawny APN. Mi w virgin mobilne na domyślnym co pewien czas nie chciało się połączyć z google, aliexpress i olx. I słyszałem że z plusem są podobne problemy U mnie problem dotyczył tylko internetu mobilnego. Po przełączeniu na wifi, czy VPN wszystko śmigało.
 3. @karpiq Gubi Ci połączenie ze wszystkim, czy tylko z częścią stron?
 4. Wracając do mojego przypadku, gdzie normalnie wykrywa oba IMEI zrobiłem reset do ustawień fabrycznych, powrót do najnowszego globala, podłożyłem kawałek papieru pod kartę SIM, żeby lepiej dociskało i nic. Rozumiem, że pozostaje serwis w Polsce? Nie mam ochoty czekać miesięcy na gwarancję z GB.
 5. Redmi 4X kupiony na Gearbest, aktualnie najnowsze MIUI Polska (31.08), wcześniej był global, ale nie wkładałem wtedy drugiej karty, więc nie wiem czy problem występował. Telefon nie wykrywa w ogóle karty w 2 slocie (nanoSIM). Sprawdzałem na 3 kartach i ten sam problem. Żeby działała karta z 1 slotu muszę 1) Wsadzić kartę tylko do slotu 1 2) Wsadzić kartę do slotu 1, a po uruchomieniu i wyłączenie do 2. Jak wsadzę najpierw kartę do slotu 2, a pózniej też do 1, to nie wykryje żadnej Próbowałem z TWRP zrobić wipe cache, ale nie pomogło. Jakie kroki jeszcze mogę wykonać przed resetem do ustawień fabrycznych lub ponownej instalacji softu? Ewentualnie czy są ROMy global z odblokowanym bootloaderem, żeby sprawdzić na szybko czy działa
 6. Jaka może być różnica pomiędzy tymi 2 szkłami z ali? Brać z 1 linku? Trochę mnie zastanawia dlaczego w 1 przypadku dają 2 sztuki, a w 2 tylko jedną. https://www.aliexpress.com/item/2pcs-lot-Mocolo-Xiaomi-Redmi-4X-glass-tempered-Redmi-4X-screen-protector-film-full-cover-black/32809037642.html https://www.aliexpress.com/item/Mocolo-New-Arrival-Premium-tempered-glass-full-cover-2-5d-protective-film-for-redmi-4x-Xiaomi/32800054655.html