Jump to content

ridiculous

Użytkownicy
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About ridiculous

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Hej, siedząc w domu i nie ruszając telefonu, nagle telefon wpadł w boot-loopa, i nie idzie nic z nim zrobić, włącza się i wyłącza, nawet gdy próbuję wejść do TWRP czy do trybu fast-boot, to po chwili z fast-boota się wyłącza, co robić?
 2. hej, wczoraj wykrzaczył mi się system (wipe daty w TWRP, no mniejsza) i dziś w nocy (3:10) robiąc na śpiocha, zapomniałem odznaczyć opcję w MiFlash "Clean All and Lock" - jest jeszcze opcja go odblokować, czy muszę od nowa przechodzić proces odblokowywania bootloadera (czyli te 3 dni itd). Problem rozwiązany, wystarczyło ściągnąć MiUnlock
 3. Cześć, jestem od miesiąca posiadaczem Xiaomi Redmi 4X w wersji Global. Postanowiłem włączyć synchronizację z Chmurą bo chciałem mieć dostęp do ukrytych zdjęć (a póki nie włączyłem, pokazywało że muszę włączyć synchronizację) wiec mniejsza, jakieś zabezpieczenie zawsze się przyda, no ale właśnie... Mam na telefonie dosyć dużo zdjęć, z różnych okazji - otóż tutaj pytania: 1. Jeśli będę chciał zsynchronizować z chmurą inne (nowe zdjęcia) a usunąć stare z chmury (nie z telefonu) to czy będzie to możliwe? 2. Czy jest możliwość usunięcia z chmury zdjęć tak, aby pozostały one na telefonie?
 4. Cześć wszystkim, dostałem Redmi 4X jakoś dwa dni temu, i zauważyłem że dostępne jest MIUI 9, między innymi dla mojego telefonu. Pytanie teraz pada takie, czy jest możliwość zaktualizowania do tego? Jeśli tak to jak? Czy aktualizacja będzie dostepna niedługo w aktualizacjach systemowych?
×
×
 • Create New...