Jump to content

szypkiwonsz

Użytkownicy
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by szypkiwonsz

 1. Witam Zaisntalowalem wczoraj aktualizacje global i nie działa aparat, nie reaguje. Na aplikacji np. whatsupp działa normalnie Co jest nie tak?
 2. Nie wydaje mi się, baterie podłączyłem prawidłowo... niestety nie wiem czy na starej działa bo przy wymianie sie uszkodziła - poleciał jakiś dymek i miało to dziwny zapach, potem bateria była ciepła przez cały czas i ją wyrzuciłem
 3. Witam, Po wymianie baterii jest czarny ekran, zakupiona została na allegro jako oryginalna. Telefon działa jakby w tle, tzn. jak dzwonie to sygnał jest i ikony powiadomień ale ekran jest czarny. Co tu może być nie tak?
 4. Aaa, działa wszystko. Dzięki, masz u mnie wirtualnego browarka
 5. W ktorym to jest miejscu kolego? Bo przeszukałem każda opcje w ustawieniach i nic nie znalazlem
 6. Mam zwykle ustawienie, klawiature google. Ja widzę te emotikony ale jak do kogoś wysle to ta osoba nie widzi I znaki polskie rowniez mam
 7. Witam, Zakupiłem redmi 4a i dwa dni temu przyszedł wszystko bylo ok ale gdy zaktualizowałem do wersji 8.5.1.0 (stabilnej) gdy wysłam emotki to nie dochodzą do tej osoby, nic sie nie wyświetla, nawet kwadrat. Co może być?
 8. Witam, Zakupiłem redmi 4a i dwa dni temu przyszedł wszystko bylo ok ale gdy zaktualizowałem do wersji 8.5.1.0 (stabilnej) gdy wysłam emotki to nie dochodzą do tej osoby, nic sie nie wyświetla, nawet kwadrat. Co może być?
×
×
 • Create New...