Jump to content

piotr900610

Użytkownicy
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About piotr900610

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Redmi 4X

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Super, dzięki zadziałało, teraz działa wysoka dokładność. Pytanie jak włączyć teraz znajdź urządzenie? Mam włączone wifi/lte, gps z wysoka dokładnością, wchodzę w stan bezpieczeństwa -> klikam w znajdź urządzenie a tam ciągle "wyłączone"
 2. Hej, mam problem ze świeżo zakupionym mi 9 lite - chciałem włączyć sobie "znajdź urządzenie", ale żeby to zrobić trzeba najpierw włączyć wysoką dokładność w ustawieniach GPSa, jednak po kliknięciu w "wysoka dokładność" system jakby odrzucał tą czynność i wraca "tylko urządzenie". W załączniku wysyłam filmik. Ma ktoś pomysł jak to rozwiązać? video-1573667069.mp4
 3. I jak udało Ci się rozwiązać problem? Mam to samo w Redmi 4X Jak dokładnie nazywa się ta aplikacja?
 4. piotr900610

  SMS grupowy

  Witam, mam problem z smsem grupowym w Xiaomi Redmi 4X. Dopiero co kupiłem ten model, a bardzo często korzystam z tej opcji. Po wysłaniu wiadomości, telefon wysyła kilka pierwszych wiadomości, a potem wyskakuje komunikat "Aplikacja SMS chcę wysłać wiele smsów" i mam pozwól lub odmów, i nawet nie zdążę kliknąć pozwól i przychodzi kolejny komunikat i kolejny i kolejny, po czym na 22 smsy wysyła 10, a pozostałe znów muszę wysłać, sytuacja się powtarza i musze z 2 min tak klikać, żeby wszystkie posłać. Czy jest gdzieś możliwość pozwolenia na stałe na wysyłanie wielu smsów?
×
×
 • Create New...