Jump to content

piotr900610

Użytkownicy
 • Posts

  4
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Redmi 4X

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

piotr900610's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Super, dzięki zadziałało, teraz działa wysoka dokładność. Pytanie jak włączyć teraz znajdź urządzenie? Mam włączone wifi/lte, gps z wysoka dokładnością, wchodzę w stan bezpieczeństwa -> klikam w znajdź urządzenie a tam ciągle "wyłączone"
 2. Hej, mam problem ze świeżo zakupionym mi 9 lite - chciałem włączyć sobie "znajdź urządzenie", ale żeby to zrobić trzeba najpierw włączyć wysoką dokładność w ustawieniach GPSa, jednak po kliknięciu w "wysoka dokładność" system jakby odrzucał tą czynność i wraca "tylko urządzenie". W załączniku wysyłam filmik. Ma ktoś pomysł jak to rozwiązać? video-1573667069.mp4
 3. I jak udało Ci się rozwiązać problem? Mam to samo w Redmi 4X Jak dokładnie nazywa się ta aplikacja?
 4. piotr900610

  SMS grupowy

  Witam, mam problem z smsem grupowym w Xiaomi Redmi 4X. Dopiero co kupiłem ten model, a bardzo często korzystam z tej opcji. Po wysłaniu wiadomości, telefon wysyła kilka pierwszych wiadomości, a potem wyskakuje komunikat "Aplikacja SMS chcę wysłać wiele smsów" i mam pozwól lub odmów, i nawet nie zdążę kliknąć pozwól i przychodzi kolejny komunikat i kolejny i kolejny, po czym na 22 smsy wysyła 10, a pozostałe znów muszę wysłać, sytuacja się powtarza i musze z 2 min tak klikać, żeby wszystkie posłać. Czy jest gdzieś możliwość pozwolenia na stałe na wysyłanie wielu smsów?
×
×
 • Create New...