Szymon_Zy

Użytkownicy
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Szymon_Zy

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe

 • Smartfon
  MI5
 1. Flipcover MSVII dla Mi5 ma wredną wadę. Skóra etui koło aparatu nie jest przyklejona i potrafi odchylić się w trakcie zdjęcia i przysłonić częściowo obiektyw. Moja ma wadę czy TTM?
 2. Jeśli ktoś się zastanawia nad pleckami MSVII i flipem z MSVII to powiem szczerze, że plecki wyglądają lepiej. Flip jest duży i do uchwytu w aucie nie da rady włożyć. Ogólnie w pleckach telefon wygląda lepiej. Flipa czarnego po jednym popołudniu na telefonie muszę ożenić - niebieskie plecki są znacznie wygodniejsze, choć telefon się mocno grzeje. Oba covery mocno tłumią gps.
 3. Czyli masz mocno przybliżoną lokalizację po BTS, a nie GPS.
 4. /.../ Nie wiem jak nieświadomym prawa w Polsce trzeba być żeby takie debilizmy pisać. To się nazywa przywłaszczenie, ale jest to po prostu zwykła i ordynarna kradzież. Szczególnie jeśli telefon jest online, a sim ktoś wyjął. Pytanie do autora dlaczego jeszcze pisze na forum, a nie zabrał papierów potwierdzających własność telefonu, laptopa i nie poszedł na komisariat właściwy dla miejsca utraty telefonu? Nawet jeśli nie znajdą będzie mógł go zgłosić u operatora i zablokują go wszyscy w RP. A android.com/find nie daje Ci lepszej lokalizacji?