Jump to content

Forplay

Użytkownicy
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Forplay

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi5s

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Forplay

  MIUI 9.6.5

  Pomaga to na zegar, ale nadal te ikony to nie te same co były w domyślnym stylu przed aktualizacją, no i systemowe ikony dla wiadomości czy ustawień nie są animowane. Dziwny zabieg z umieszczaniem w nowszej aktualizacji starszych ikon dla motywów.. @simcold Mimo wszystko dzięki, za pomoc.
 2. Forplay

  MIUI 9.6.5

  @simcold To jakiś domyślny motyw ? Bo w Mi 5s go nie mam niestety. Oki, znalazłem. Niby ikonki są w "lepszym" stanie, ale raz ze to nie to, dwa motyw zmienia zegar na ekranie głównym ;/
 3. Forplay

  MIUI 9.6.5

  Mam dziwne wrażenie ze po instalacji mam jakieś stare ikony np. dla FB, Messenger'a i aplikacji googlowskich. Zmiana z motywu domyślnego na klasyczny i na odwrót nic nie zmienia, dalej dla motywu domyślnego którego używałem przed aktualizacją są stare ikony.
 4. Cześć, może mi ktoś podpowiedzieć/poradzić ? Mam Mi5s, z MIUI 8 Polska w wersji 7.7.20. Której nie aktualizowałem ze względu na to, że była to ostatnia przed MIUI 9, a tam z kolei usunięta była opcja zmiana kolejności przycisków funkcyjnych. W ostatnich wersjach opcja ta powróciła więc skłaniam się ku przejściu na MIUI 9. Obie wersję to Android 7. I teraz pytanie, czy mając MIUI 7.7.20 do przejścia na MIUI 8.4.4 muszę to robić w jakiś szczególny sposób?? Coś po drodze doinstalowywać ? Czy np. instalować 8.4.4 bezpośrednio z pliku ZIP z poziomu telefonu ??
 5. Cześć, zamówiłem Mi5s, i czekam na przesyłkę. Zastanawiam się jednak, czy zgodna na odblokowanie bootloader'a ma jakiś "czas ważności"? Już tłumaczę dlaczego pytam. Pomyślałem, że skoro na tą zgodę trzeba czekać (z opisów na forum od paru godzin do kilku dni) czy nie założyć sobie konta xiaomi i już poprosić o zgodne na odblokowanie, a jak przyjdzie już telefon będzie gotowa
×
×
 • Create New...