Jump to content

Ontonieja

Użytkownicy
 • Posts

  4
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi note 3 pro

Recent Profile Visitors

402 profile views

Ontonieja's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Ontonieja

  MI-Recovery 3.0

  Witam ! Niedawno spadł mi telefon i zaczął zachowywać się dziwnie m.in pokazywał , że słuchawki są podłączone same się podgłasniały i nie działał przez chwilę przycisk zasilania. Od razu gdy owy przycisk zaczął działać wyłączyłem telefon przytrzymując przycisk. Wszystko przebiegło bezproblemowo , lecz chciałem go niedawno włączyć i telefon wchodzi od razu w tryb MI-Recovery 3.0 w którym żadna z funkcji nie działa i za każdym razem jak probuje wychodzic z tego programu włącza się on na nowo (również chce tutaj dodać ze po jakimś czasie opcje same się wybierają tak jakbym ja operował przyciskiem zasilania). Proszę o pomoc !
 2. Witam ! Mam problem , a mianowicie chciałem zresetować telefon więc wyłączyłem go i po jakimś czasie ponownie chciałem go uruchomić lecz nie chce się włączyć i cały czas wchodzi mi w tryb MI-Recovery 3.0 przy czym w tym trybie nic nie działa. Gdy wychodzę z tego trybu przytrzymując długo przycisk włączania na chwile się wyłącza a potem od razu włącza się MI-Recovery. Proszę o pomoc. Chciałbym nadmienić , że kilkanaście minut przed tym zajściem spadł mi on i miałem problemy właśnie z przyciskiem zasilania.
 3. Witam ! Mam problem , a mianowicie chciałem zresetować telefon więc wyłączyłem go i po jakimś czasie ponownie chciałem go uruchomić lecz nie chce się włączyć i cały czas wchodzi mi w tryb MI-Recovery 3.0 przy czym w tym trybie nic nie działa. Gdy wychodzę z tego trybu przytrzymując długo przycisk włączania na chwile się wyłącza a potem od razu włącza się MI-Recovery. Proszę o pomoc. Chciałbym nadmienić , że kilkanaście minut przed tym zajściem spadł mi on i miałem problemy właśnie z przyciskiem zasilania.
×
×
 • Create New...