Jump to content

wandyna

Użytkownicy
 • Posts

  9
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by wandyna

 1. Witam, czy poradziłeś sobie z tym problemem? Dzisiaj również od tak przestał mi działać home button. Przypuszczam, że to wina nowej ładowarki z aliexpress, ponieważ po podłączeniu telefon dziwnie się zachowywał, zacinał się ekran i czytnik linii papilarnych nie zawsze dobrze czytał i odblokował telefon.
 2. Mam ten sam problem, z dnia na dzień przestał działać mi home button i zniknęła opcja odblokowania telefonu z odcisku palca. Nie wiem czym jest to spowodowane ale przypuszczam, że uszkodził się od nowej "szybkiej" ładowarki z aliexpress. W trakcie ładowania, telefon dziwnie się zacinał i dosłownie po tygodniu jej używania przestał działać home button. Pytanie czy da się to naprawić? czy wymiana wyświetlacza :/
 3. wandyna

  MIUI 8.3.15

  Witam. Posiadam MI6 i miałem wersje global 9.2.30 OCAMIEK. Dzisiaj postanowiłem zainstalować miuipolska i po całej instalacji mam zablokowany telefon. Wyświetla się komunikat "Urządzenie jest zablokowane", po kliknięciu w aktywuj urządzenie, dalej wpisuje hasło i wyskakuje komunikat "Nie udało się zweryfikować ID konta Xiaomi. Nie można połączyć z siecią." mimo tego, iż telefon połączony jest z wifi i mam włożoną kartę SIM. Co jest nie tak? ponieważ w żaden sposób nie mogę korzystać z telefonu. Proszę o pomoc.
 4. wandyna

  MIUI 9 7.8.10

  Ktoś wie może jak naprawić słuchawkę do rozmów? Jest o wiele cichsza
 5. wandyna

  MIUI 9 7.8.10

  Głośnik do rozmów działa o co najmniej 50% ciszej na Mi6
 6. Witam. Mam Mi6, odblokowałęm bootloadera, przy próbie uruchomienia MiFlash wyskakuje mi taki błąd, który jest w załączniku. Ktoś pomoże?
 7. Witam. Dzisiaj połączyłem konto w opcjach programistycznych, zgodę na odblokowanie dostałem sms po kilku godzinach jednakże przy próbie odblokowania wyskakuje taki błąd Telefon jaki posiadam to MI6 więc nie mogę uruchomić starszej wersji miunlock. Dodam, że telefon odpalam z fastboot. Czyżby po połączeniu konta z telefonem w opcjach programistycznych należy czekać 72h aby odblokować bootloadera?
×
×
 • Create New...