marekvegas

Użytkownicy
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About marekvegas

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi5s plus

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam. Mam zainstalowany system miui 8.4. . Próbuję aktualizować do najnowszej wersji ale po kliknięciu w pobierz w aktualizacjach aplikacja przestaje działać. Po próbie instalacji z pliku zip nic się nie dzieje. Mogę bezpiecznie bez utraty danych zainstalować system z TWRP?
 2. Nie ma opcji włączenia trybu czytania(sepi) przez wybraną aplikację. Repligo nie widzi plików na telefonie. Można czytać książki wrzucone na Dropbox.
 3. U mnie bateria bez zmian lub delikatnie na plus. Po aktualizacji do 9 aplikacja Repligo Reader nie widzi książek . Macie jakąś alternatywę do czytania z zawijaniem tekstu? O zauważyłem że w aplikacji eksplorer wyświetla po otwarciu tylko pliki pobrane. Po kliknięciu np na APK pokazują się. Też tak macie?
 4. Rodimi nie ma opcji szybkiego ładowania? Bo transmiter czasem bym wykorzystał
 5. Witam. Chciałbym kupić dobrą ładowarkę samochodową z funkcją szybkiego ładowania. Słyszałem o transmiterze rodimi 2s lub 3s . Ktoś mógłby wypowiedzieć się na ten temat?
 6. Ja nie widzę różnicy w działaniu po aktualizacji. Ciekawie co będzie z Nugatem.
 7. Suchy palec chodzi dobrze. Nie jest to szkło ale naprawdę mi to nie przeszkadza.
 8. Polecam folię na cały ekran 3mk. Mam ją 3 miesiące - zero rys zakrywa cały ekran łatwy montaż. Koszt duży ale jestem zadowolony i kupię w przyszłości taką folię. Szkła są super na płaski ekran.
 9. Witam. Próbował ktoś instalować inny launcher niż MIUI na Mi5s plus? Praktycznie od zawsze miałem na telefonie Smart launcher 3 pro i ciężko jest mi przestawić się na inny. Ten oryginalny trochę mi nie leży.Wam też telefon na dzień dobry zjada 2gb ramu z 6?
 10. Mam Nillkina TPU i wygląda całkiem dobrze i telefon trzyma się dobrze w dłoni dzięki antypoślizgowym paskom na bokach