Jump to content

oli10

Użytkownicy
 • Posts

  7
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by oli10

 1. Witam, jest w dylemacie wyboru nowego telefonu zastanawiam się miedzy Xiaomi MI 5s Plus 6/128 vs Xiaomi Mi 6 koledzy pomóżcie w wyborze bardziej skłaniam się do 5 bo zależy mi na ekranie 5,7 w tej chwili używam tel. 5,5 cala i ta wielkość mi pasuje, Jaka jest różnica w szybkości działania tych telefonów, jakość świecenia?
 2. Aż tak bardzo to może nie, ale się rysuje, na gładkiej podłodze ta Ci się porysowało?
 3. Dzięki znalazłem orginał w aze za 35 zł wiec nie będę kombinował https://www.aze.com.pl/pl/p/Tasma-magnetyczna-do-odkurzacza-Smart-Xiaomi/625, Po wgraniu tych wszystkich aktualizacji ustawienie timera są zgodne z polskim czasem, wczoraj ustawiłem żeby ruszył o 22:04 i o tym czasie wyruszył z bazy, bo ktoś wcześniej pisał że jest przesunięcie o 6 godzin.
 4. Xiaomi sprząta super, czy taka taśma morze zastąpić tą do wirtualnej ściany ? http://allegro.pl/magnes-z-klejem-tasma-magnetyczna-pasek-10x1-5-10m-i6804538616.html
 5. Nie,obawiam się, właśnie dziś ma zacząć sprzątanie u mnie już jest w drodze, tylko ja wyłączam wszystkie urządzenia jak mnie niema w domu, a chciałbym mu zaplanować pracę jak ja jestem poza domem.
 6. Witam, czy ten super robot bez podłączenia do wifi nie będzie działał?
×
×
 • Create New...