jombsik

Użytkownicy
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About jombsik

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe

 • Smartfon
  xiaomi mi 5s

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam, jestem nowy wśród android kupiłem Xiaomi Mi 5s i chce wgrać miui polska ale niestety nie wychodzi mi to. Używam tego poradnika: https://miuipolska.pl/forum/topic/9218-odblokowywanie-bootloadera-w-urz%C4%85dzeniach-xiaomi-poradnik/ i w chwili gdy używam Mi Unlock żeby odblokować urządzenie proces pada na 99% procentach z komunikatem Current account is not bound to this device. I nie umiem nic z tym zrobić. Jestem zalogowany na koncie xiaomi i widzę telefon po zalogowaniu się przez WWW i wciśnięciu "find my device". Opcje programistyczne i debudowanie USB włączone, zgoda od Xiaomi uzyskana. Gdy używam fastboota i wpisuje adb reboot edl to telefon się resetuje a nie pozostaje "wyłączony" tak jak było to podane w poradniku. Bootloader jest na pewno zablokowany -> wartość false. Ponadto rozwiązania sugerują aktywowanie odblokowania OEM oraz coś tam z oblokowaniem na koncie Mi problem w tym, że w menu nie mam w ogóle takich opcji. Ponadto próbowałem zainstalować obie wersje China stąd: http://en.miui.com/download-314.html#456 a to kończy się komunikatem: Nie można zweryfikować aktualizacji (pobrałem zipy, wrzuciłem na urządzenie i wskazałem plik do aktualizacji - tak się na Androidzie wykonuje aktualizacje, prawda?) Wersja zainstalowan MIUI Global 8.0 | Stabilna 8.0.3.0(MAGMIDI), Android 6.0.1 MXB48T Pomocy.
 2. Jeżeli temat był już poruszany na forum to mógłbyś mi podesłać linka? Wyszukiwarka nie pokazała mi odpoweidzi

  1. Nezumi
  2. jombsik

   jombsik

   Zgadza się, problem jest ten sam, lecz nie został on rozwiązany.

  3. Nezumi

   Nezumi

   Wszelkie problemy z BL opisujemy w tym temacie.

 3. Tak, jestem na tych samych kontach. A mógłbyś mnie poratować linkiem? Bo nie mogę znaleźć. EDIT: to to? http://en.miui.com/download-299.html
 4. Witam, jestem nowy wśród androidowców, kupiłem Xiaomi Mi 5s i chce wgrać miui polska ale niestety nie wychodzi mi to. Używam tego poradnika: https://miuipolska.pl/forum/topic/9218-odblokowywanie-bootloadera-w-urz%C4%85dzeniach-xiaomi-poradnik/ i w chwili gdy używam Mi Unlock żeby odblokować urządzenie proces pada na 99% procentach z komunikatem Current account is not bound to this device. I nie umiem nic z tym zrobić. Ponadto rozwiązania sugerują aktywowanie odblokowania OEM oraz coś tam z kontem Mi problem w tym, że w menu nie mam w ogóle takich opcji. Wersja zainstalowan MIUI Global 8.0 | Stabilna 8.0.3.0(MAGMIDI) a telefon to Mi 5s Opcje programistyczne i debudowanie USB włączone, zgoda od Xiaomi uzyskana Gdy używam fastboota i wpisuje adb reboot edl to telefon się resetuje a nie pozostaje "wyłączony". Bootloader jest na pewno zablokowany. Pomocy.
 5. Witam, jestem nowy wśród androidowców, kupiłem Xiaomi Mi 5s i chce wgrać miui polska ale niestety nie wychodzi mi to. Używam tego poradnika: https://miuipolska.pl/forum/topic/9218-odblokowywanie-bootloadera-w-urz%C4%85dzeniach-xiaomi-poradnik/ i w chwili gdy używam Mi Unlock żeby odblokować urządzenie proces pada na 99% procentach z komunikatem Current account is not bound to this device. I nie umiem nic z tym zrobić. Ponadto rozwiązania sugerują aktywowanie odblokowania OEM oraz coś tam z kontem Mi problem w tym, że w menu nie mam w ogóle takich opcji. Wersja zainstalowan MIUI Global 8.0 | Stabilna 8.0.3.0(MAGMIDI) a telefon to Mi 5s Opcje programistyczne i debudowanie USB włączone, zgoda od Xiaomi uzyskana Gdy używam fastboota i wpisuje adb reboot edl to telefon się resetuje a nie pozostaje "wyłączony". Bootloader jest na pewno zablokowany. Pomocy.