Jump to content

misiekhd1

Użytkownicy
 • Posts

  5
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

misiekhd1's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. pod radiem nie pod szyba telefon leżał. Telefon jest aż parzy, wyrzuca przy 45 stopniach ostrzeżenie. Nie używam go właśnie zbytnio w dzień, jak gram to w nocy
 2. spodziewałem się, że będzie większe zużycie baterii.. Lecz nie aż tak by ona się grzała w ten sposób. Dziś wracając z pracy telefon leżał w cieniu w samochodzie, klima włączona a on mi wyrzuca ostrzeżenia o wysokiej temperaturze. Wcześniej też grałem w pokemony, jakiś miesiąc temu i było dobrze. Mam również sony xperia E5 i na tamtym telefonie nie grzeje się bateria tak jak w tym a gram równolegle. Oddać go na gwarancje, czy czekać aż coś strzeli?
 3. Witam wszystkich. Mój problem polega na częstych ostrzeżeniach spowodowanych wysoką temperaturą baterii w moim telefonie. Najczęściej gdy gram w pokemon go(ok 2-5 min) telefon robi się gorący. Cykam się trochę, że pewnego dnia telefon po prostu mi wybuchnie w dłoni. Ja wiem upały są w dzień, więc gram sobie w nocy - rezultat ten sam. Wersja MIUI 8.3 by xiaomi.eu (7.5.4). Telefon zakupiłem w polskim salonie, więc z gwarancją nie ma problemu. Pozdrawiam.
 4. Dzień dobry. Mój problem polega na wysokim użyciu baterii. Zmieniłem miui na polskie (wcześniej miałem global i bateria spadała o 30-50%) teraz w nocy spada o 10%. Wszelkie apki w tle są wyłączone. Użycie systemu android sięga do 30%. Co można zrobić? tak ma być? Proszę o pomoc.
 5. Dzień dobry wszystkim, jestem nowy na forum jak i to mój pierwszy telefon od Xiaomi. Moj problem polega na szybkim użyciu energii (najgorzej w nocy) chociaż i podczas używania zauważyłem, że szybciej schodzi. Mianowicie bateria w ciągu nocy spada o 30-50%. Codziennie budzę się i moj telefon jest rozładowany do 0% jak przed snem mam mniej niz 50%. Użycie baterii przez system android to 30-50%. Czasami ekran też dużo zużywa baterii(w nocy) do 30%. Problem zaczął się od czwartku(25.04) nie instalowałem nic po kupnie telefonu prócz aktualizacji do miui 8, bo kupiłem go w Eurortvagd. Dodatkowo zauważyłem, że czasem telefon się tnie po odblokowaniu, nie mogę np: wejść w wiadomości w dolnym panelu, pomaga jak przewinę stronę ekran na inny. Wersja miui: MIUI Global 8.1/Stabilna 8.1.1.0(MALMIDI). Co mam zrobić? Oddać na gwarancję czy coś samemu zrobić tak by jej nie stracić? Proszę o pomoc. Telefon to Redmi 3s 32gb.
×
×
 • Create New...