Arielis

Użytkownicy
  • Content Count

    4
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Arielis

  1. Witam, mam pytanie do właścicieli Mi Banda 4 albo poprzednich. Od dwóch dni jestem posiadaczem i dziś zwróciłem uwagę na to, że w świetle dziennym poza domem, na dole ekranu pojawia mi się taki fioletowy pasek. Jest on i na wygaszonym ekranie i na włączonym. Co ciekawe w domu pod światłem sztucznym ten efekt nie występuje i tego nie widać. Jedynie jest to widoczne w świetle dziennym. Wygląda to jakby...sam nie wiem...światło odbijało się od czegoś w środku? Dodaje zdjęcia obrazujące ten efekt. Co ciekawe sprawdziłem to na innej opasce należącej do mamy ten sam model i tego efektu u niej nie ma. Czy ktoś ma może też taki efekt i możliwe, że to jakaś partia ma takie wykonanie czy to raczej będzie wada produktu i reklamować to? Z góry dzięki za jakieś informację Pozdrawiam.
  2. Hej, Mam pewien problem z telefonem Xiaomi redmi 4pro. Chodzi o to że kilka dni temu spadł mi na podłogę o rozbiła się szybka. Ekran LCD był cały więc olałem sprawę bo pajęczynka zrobiła się w takim miejscu że nie przeszkadzała w użytkowaniu. Jednak dzisiaj telefon zaczął szaleć trochę na dotyku. Myślałem że może już zapchany jest i zrobiłem mu restart. I tu zaczynają się schody bo okazuje się że siadł mi dotyk na środku ekranu dosłownie na szerokość 1 cm. Nie siadł całkowicie bo pojedyncze kliknięcia łapie ale nie widzi przytrzymania. Przez co nie mogę włączyć telefonu ponieważ po wpisaniu pinu nie mogę namalować wzoru bo niefortunnie główna kreska wzoru przechodzi właśnie przez trzy środkowe kropki. Więc sytuację mam taką że znam wzór jednak przez dotyk nie mogę go wpisać. Olałbym telefon bo i tak miałem kupić nowy ale zależy mi bardzo na danych które na nim są. Jednak bez wpisania wzoru nawet podłączając do PC nie mogę się połączyć. Czy da się jakoś to obejść? Np wpisać wzór zdalnie przez kompa czy coś? W tej chwili jedyne co mogę telefonem zrobić to odbierać połączenia. Soft mam oryginalny od Xiaomi nigdy się nie bawiłem w rooty itd. Czy pomimo tego jest jakaś szansa na odblokowanie telefonu lub połączenia go z kompem w celu zgrania danych? W chmurze Xiaomi mam część danych jednak nie wszystkie bo mi zapchało chmurę. Ewentualnie czy naprawa dotyku i szybki wiąże się z potrzebą resetowania softu i usunięcia danych czy można telefon naprawić bez ruszania oprogramowania? Bo w najgorszym wypadku zabule te 2 stówki na naprawę i jeszcze się z telefonem pomęczę z rok. Jeśli ktokolwiek ma czas to proszę o info bo nie wiem czy coś kombinować czy może w sytuacji jak znam wzór to da się to jakoś wpisać niedotykowo ;) Z góry dzięki :)
  3. No nie tak drogo..Teraz na gearbest jest za ponad 12$. Dodatkowo wysyłka z chin i trzeba czekać około 10 dni...A tutaj mam na drugi dzień w domu więc jest to warte tych 7zl..
  4. A ja znalazłem na stronie https://swiatbaterii.pl/transmiter-fm/34031-samochodowy-transmiter-fm-i-ladowarka-xiaomi-roidmi-2s.html#productTabAnchor W dobrej cenie 57zł za Roidmi 1 i 79 za dwójke. Jedynie nie wiadomo jakie to dokładnie modele są.... Chyba się skuszę choć mam obawy bo niby na każdej stronie podają że żaden Nissan nie jest kompatybilny ale patrząc na gniazdo mam wersję z blaszkami i powinno działać Chyba że Nissany mają skopane instalację i będą mi jakieś zakłócenia się wtrącać Łaczył kiedyś ktoś do jakiegoś Nissana ten transmiter?