Jump to content

gofer76

Użytkownicy
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About gofer76

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe

 • Smartfon
  xiaomi mi4

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mam identyczny problem - nie działają mi klawisze funkcyjne. Czytam i czytam co z tym można próbować robić ale niewiele rozumiem. Czy możecie mi wytłumaczyć krok po kroku, jak chłop krowie, co to znaczy? Mam lekkie pęknięcie ekranu w lewym dolnym rogu (tak jakby był nadpęknięty sam róg na ok 5 mm), czy to może być przyczyną? Wizja wymiany wyświetlacza to raz duże koszty a dwa - czas
 2. Ech, rozumiem że temat niedziałających klawiszy był już poruszany, potrafię używać wyszukiwarki, niestety nie znam się na telefonach i większości z tych odpowiedzi po prostu nie rozumiem... Napisałam post od nowa z prośbą, żeby ktoś mi wytłumaczył tak krok po kroku co mogę zrobić bo teksty takie jak poniżej niestety są dla mnie niezrozumiałe.

  Cz to forum jest tylko dla osób, które są bardziej zorientowane w temacie a tacy laicy jak ja nie mogą prosić o pomoc????

  " możesz spróbować je włączyć w build.prop, używając jakiegoś Root Explorera.

  Dodaj wpis :

  qemu.hw.mainkeys=0 (jak nie działa, to zmień wartość na 1). Powinny się uaktywnić przyciski na ekranie"

  " jeśli było włączone debugowanie i adb, można wyciągnąć to właśnie przez to. Albo spróbować skopiować partycje przez fastboot "

   

   

 3. Plis, pomóżcie! Nie działają mi klawisze funkcyjne (wstecz, menu). Ekran ma malutkie pęknięcie w lewym dolnym rogu. Czy to może być przyczyną? Cały ekran działa bez zarzutu tylko te klawisze funkcyjne. Wizja wymiany wyświetlacza trochę mnie przeraża, raz że koszty, dwa - nie mam telefonu zastępczego a to moje narzędzie pracy. Zupełnie się na tym nie znam więc prośba, żeby mi ktoś wytłumaczył tak krok po kroku co mogę zrobić i sprawdzić. Przyciski nie są wyłączone, robiłam diagnostykę i pokazało przy tych klawiszach błąd HELP! Będę wdzięczna za każdą pomoc
 4. Pomóżcie proszę! Nie działają mi klawisze nawigacji W lewym dolnym rogu jest malutkie pęknięcie wyświetlacza, czy to może być przyczyną? Cały wyświetlacz działa bez zarzutu tylko te przyciski nawigacyjne na samym dole nie reagują na działanie. Plis help! Nie mam telefonu zastępczego, a wymiana wyświetlacza będzie trwała tydzień! Na dodatek nie mam pewności czy to to małe pęknięcie może być przyczyną?
 5. Pomóżcie proszę! Nie działają mi klawisze nawigacji W lewym dolnym rogu jest malutkie pęknięcie wyświetlacza, czy to może być przyczyną? Cały wyświetlacz działa bez zarzutu tylko te przyciski nawigacyjne na samym dole nie reagują na działanie. Plis help! Nie mam telefonu zastępczego, a wymiana wyświetlacza będzie trwała tydzień! Na dodatek nie mam pewności czy to to małe pęknięcie może być przyczyną?
×
×
 • Create New...