Jump to content

juhass

Użytkownicy
  • Content Count

    4
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by juhass

  1. Masz rację. To kwestia miejsca przykładania karty. Działa. Problem w tym że to mój pierwszy amelinowy telefon (i chyba ostatni) stąd słaby zasięg nfc w stosunku do innych modeli. Dziękuję!
  2. Napisz proszę czy to był problem sprzętowy czy programowy bo borykam się z tym samym..
  3. W tym miejscu mam napisane że telefon jest zablokowany. Klikam dodaj konto i urządzenie, mam komunikat "połącz z siecią i spróbuj ponownie". Niezależnie czy łączę przez wifi czy przez 4g.. Mógłbym żyć z tym miui gdyby jeszcze działało nfc.. Wersja moja to 8.2.1.0
  4. Witajcie, taki problem, o dziwo nie widzę aby był poruszany. Uruchamiam miunlock aby odblokować/ sprawdzić status i za każdymrazem mam network error. Czytałem iż zwykle pomaga połączenie poprzez vpn. Próbowałem hotspot shield vpn ale na darmowym koncie łączy przez usa a to nie pomaga. Próbowałem przez sieci komórkowe, to samo. Jak Wy sobie z tym poradziliście?? [Aktualizacja] Jestem o krok dalej lecz... tym razem program twierdzi że "Your device isn't supported by mi unlock"- mi5s na pewno jest "supported"- czy to się zmieni gdy otrzymam zgodę czy dalej coś robię źle?
×
×
  • Create New...