Jump to content

Diabloo

Użytkownicy
  • Posts

    4
  • Joined

  • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Diabloo's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

  1. Głównie chodzi o to, że chce kupić telefon na terenie Polski i mieć tutaj gwarancję a nie ciągnąć telefon z Chin. Z tego co wiem w Polsce dostępna jest tylko wersja 152mm.
  2. Doradzi ktoś w wyborze szkła hartowanego? Co wybrać z tych producentów: - moncolo - nilkin - 3mk (flexible glass) Pierwsze dwa prawdopodobnie nie znajdę do wersji 150 mm Natomiast 3mk jest idealnie spasowane ale w zestawieniu z tamtymi ma niższą twardość (7H a tamte 9H). Które zapewni największą ochronę i co wy wybieraliście?
  3. witam, jestem na etapie kupna xiaomi redmi note 3 pro (Kate, wyświetlacz 152mm) z Carrefoura. Wyczytałem gdzieś w internecie i na testach że szkło zastosowane w wyświetlaczu to nie jest Gorilla Glass tylko jakiś nie znany produkt. Jestem ciekawy opinii użytkowników tego modelu, jak według was sprawuje się to szkło i czy jest ono wytrzymałe na upadki? Wiadomo że gdy spadnie na bruk czy beton to pewnie po wyświetlaczu a co jeśli spadnie np z biurka na podłogę albo dywan? Obecnie posiadam jeszcze nexusa 5 i takie upadki znosił bez żadnej rysy.. Obawiam się tego bo czytałem że znalezienie wyświetlacza do tego modelu (152mm) graniczy z cudem.. Co prawda nigdy nie miałem rozbitego wyświetlacza, ale gdy mam zapłacić tysiąc złotych potem telefon spadnie przypadkiem i nie ma możliwości wymiany no to tysiąc utopiony
  4. Witam, zastanawiam się nad kupnem telefonu gdyż mój Nexus 5 wyziewa ducha i szukam czegoś do max. 1k zł. Zależy mi na tym żeby w razie czego była gwarancja w Polsce więc w grę wchodzi jedynie chyba Note 3 Pro. Chociaż zastanawiam się czy nie warto poczekać na Redmi 4X czy co tam jeszcze wyjdzie, chociaż to pewnie będzie ponad 1k więc raczej odpada A może są jakieś inne telefony w tym przedziale cenowym warte uwagi? Mam jeszcze kilka pytań odnośnie samego Note 3 Pro.. Najbardziej zależy mi na baterii. Telefonu głownie używam do przeglądania internetu, obsługi apek bankowych, jakdojade.pl, spotify, runastic i czasami odpale Hearthstone. Jak wygląda sprawa zarządzania energią, bateria długo w tym wytrzymuje i jak z jej żywotnością, czy nie jest tak ze przez pól roku jest super a potem już kiepsko? Jeszcze pytanie dotyczące gwarancji, czy jeśli kupię w jakimś sklepie gdzie jest polska dystrybucja to oni dokonujątej naprawy w Polsce, cos czytałem o SBE w Piasecznie? Można jakoś sprawdzić czy telefony Xiaomi z danego sklepu są faktycznie "tymi Xiaomi" i czy mają gwarancję świadczoną w Polsce np. gdybym kupił takiego Note 3 Pro z proline? Edit. Widzę że w Polskich sklepach jest też dostępny Redmi Note 4 jak to się ma w porównaniu z Redmi Note 3 Pro?
×
×
  • Create New...