Jump to content

KapitanPlaneta

Użytkownicy
 • Posts

  16
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi MIX 2

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

KapitanPlaneta's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

2

Reputation

 1. ok - zagadka rozwiązana: to etui.... kupione kilka dni temu na Ali. Po zdjęciu go jakość jest idealna. Ciekawa sprawa, nigdy z czymś takim sie nie spotkałem.
 2. Cześć. Jak rozmawiam z żoną to mam paskudny efekt szumu zaraz po tym jak coś powie. Ten problem dotyczy wszystkich jej rozmówców, więc to coś z jej telefonem. Dyktafonie nagrywa dobrze, a podczas rozmowy jest o tak https://1drv.ms/u/s!AhyBpEmJK3uBhPZicrg-CnStGfmXUw?e=c53bXj
 3. Ja w ogóle nie spodziewałem się, że admin panel będzie po Chińsku ;/ A potem doszedłem do tego że r3=/=r3c i że potrzebuję do niej softu. Taraz widzę, że nie za bardzo ten soft EN jest... Co jest dla mnie zdziwieniem, bo jest w sprzedaży R3C w wesji EN
 4. Pod względem zewnętrznym wersja C jest nieco mniejsza i jest ładniej wyprofilowana; poza tym ma inne bebechy. Generalnie jest C jest nowszy, ale nie zdawałem sobie sprawy, że będą aż takie problemy z softem.
 5. Jeśli ktoś znajdzie rom do wersji r3C to niech woła... ;/ r3 =/= r3c
 6. Panowie. Podbijam temat. Widział ktoś ROM do wersji 3c? Jest na rynku wersja angielska (zagapiłem się), więc ROM powinien gdzieś być.
 7. @FromWP Ok... to może jutro zrobię diagnostykę i spróbuje ją nagrać (o ile się da), prześlę Tobie do oceny, a potem zrobię powrót, znów diagnostykę i czekamy. Może być taki plan?
 8. @FromWPNie nie... Taką samą sytuację miałem 2 tygodnie temu, wtedy cofnąłem do fabrycznych i było ok. Wczoraj znów się popsuło, diagnostykę zrobiłem dzisiaj. Mogę jeszcze raz cofnąć jutro, zrobić diagnostykę i czekać na kolejnego faila. Najbardziej mnie dziwi poprawność pt 5.
 9. @FromWP Ale dla czego po powrocie do ustawień fabrycznych zaczęło działać ok?? Tym się przede wszystkim kierowałem. Jakbyś zinterpretował powyższe wyniki diagnostyki?
 10. @Acid Diagnostykę zrobiłem. pt4 Jak coś powiem to się zapętla ze spadającą głośnością, pt6 słychać trzaski i otoczenie, mój głos raczej nie, generalnie chaos. Gwarancja heh... Mam nauczkę, żeby ślepo nie trzymać się polecenia kogoś tylko samodzielnie sprawdzić sklep. Oczywiście xiaomi.com.pl.
 11. @majdan12 dobra to czekamy na osąd @Acid ... Napisałem jeszcze do serwisu MI, czy moja gwarancja jest u nich ważna (skoro sklep nie istnieje to powinna być możliwość wysłania bezpośrednio do serwisu). Ale wątpię; poza tym w serwisie przywróciliby do fabrycznych, odesłaliby, podziałał by tydzień i znów się zje#[email protected]
 12. @majdan12 Sprawdzone - jest Global. Jutro będę próbował zrobić roota.
 13. @RegimeOfTerror https://dl.twrp.me/cancro/twrp-3.0.2-0-cancro.img.html <-takie o to cudo? @majdan12 Albo global, albo Polska. Na pewno mam wszystko po polsku, kupowałem w tym felernym sklepie w którym nie powinienem. Sprawdzę jak wrócę do domu, bo na razie jestem na zapasowej Lumi.
 14. @majdan12Nic nie zmieniałem... Tylko apdejty poszły. MIUI 8 jest @RegimeOfTerrorCoś konkretniej?
×
×
 • Create New...