Jump to content

ossacip

Użytkownicy
 • Posts

  7
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

ossacip's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Pisząc kontakty mam na myśli kontakty, które są widoczne na koncie googla. Wiadomo, że system zasysa wszystko, nie wiem czy rozróżnia kontakty np. tylko z nr telefonu. Kontakt tylko z adresem email to też kontakt... na ... mi 1100 kontaktów? niektórzy mają większą ilość znajomych Spróbuję z usuwaniem kontaktów, zobaczymy...
 2. Witajcie, problemem dla mnie jest wolne ładowanie kontaktów. Chcę wykonać połączenie np. z "Piotr" wybieram 47687 i muszę czekać 3-4 sekundy zanim pokażą się kontakty ze słowem Piotr. Telefon był najpierw zaktualizowany do oreo, ustawienia fabryczne + import z Samsunga S5. Kontaktów mam zapisanych ok. 1100. Czy ktoś ma pomysł jak przyspieszyć działanie wyszukiwania?
 3. Witajcie, problemem dla mnie jest wolne ładowanie kontaktów. Chcę wykonać połączenie np. z "Piotr" wybieram 47687 i muszę czekać 3-4 sekundy zanim pokażą się kontakty ze słowem Piotr. Telefon był najpierw zaktualizowany do oreo, ustawienia fabryczne + import z Samsunga S5. Kontaktów mam zapisanych ok. 1100. Czy ktoś ma pomysł jak przyspieszyć działanie wyszukiwania?
 4. Potłukłem wyświetlacz dwa miesiące temu. Znalazłem na alle... Użytkownika comzone24. Wyświetlacz z wymianą 360zł, operacja trwała 4 dni łącznie z przesyłkami kurierem.
 5. Dla potomnych... Znalazłem aplikację Root Call SMS Manager od mdn. Aplikacja robi to co ma robić, bez problemu dla dwóch kart SIM. Aby dodać wyjątki należy zakupić wersję PRO, cena ok. 10zł. Moim zdaniem warto, jedyna aplikacja która prawidłowo rozpoznawała karty SIM.
 6. Witam, Mam dwie karty SIM, jedna służbowa, druga prywatna. Chciałbym aby dla karty służbowej połączenia przychodzące były możliwe tylko od kilku kontaktów (wyjątki) dla pozostałych blokada. W tym samym czasie jednak dla drugiej karty SIM nie ma być włączonej żadnej blokady. Pomóżcie proszę jak to zrobić, czy przez samo MIUI czy też inną apkę.
 7. ossacip

  Upgrade MIUI8

  Witajcie, jeśli czegoś nie doczytałem to wybaczcie. W moim Redmi Pro co jakiś czas mam problem z zestawem głośnomówiącym bluetooth więc zacząłem szukać aktualizacji. Wgrany mam ROM MIUI 8.0.6.0.0 Stabilna. Znalazłem V8.1.2.0.MHQCNDI (MIUI8), pobrałem, i gdy chcę zrobić zainstaluj aktualizację to otrzymuję komunikat "Nie można zweryfikować pliku aktualizacji". Jak zaktualizować system?
×
×
 • Create New...