ArtourMi4c

Użytkownicy
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About ArtourMi4c

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Mi 4c

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. A tak samo jak w wersji rozwojowej blokuje bootlander po zainstalowaniu ?
 2. Masz może jakąś instrukcję instalacji ? czy np. mając miui 8.1.2 mogę od razu to zainstalować wrzucając ZIPa ? Jak wgl wrażenia ?
 3. A jak myślisz ? Będzie to wina samego USB ? Czy problem jest gdzieś indziej?
 4. Powiem Ci że kilka razy sprawdzałem na innej ładowarce i na innym kablu czy też przerywa ładowanie i przerywało. Ale teraz jak mi to napisałeś to postanowiłem sprawdzić i po usilnych próbach nie przerywa ładowania na ładowarce innej niż tej oryginalnej, ale bez QC. Natomiast po podłączeniu do komputera po podniesieniu telefonu przerywa połączenie i od razu łączy ponownie. Samego podłączenia do komputera też nei powinno przerywać, prawda ?
 5. Witam. Od jakiegoś czasu mam problem z ładowaniem telefonu. Przy lekkim dotknięciu przewodu ładowanie wyłącza się. Sam telefon czasem ładuje się z opisem: Ładowanie USB i amperażem ok. 300mA. Czy ktoś może orientuje się czy jest to wina tylko i wyłącznie złącza USB w telefonie i jego wymiana pozwoli pozbyć się problemu ? http://dragon-tt.com/xx.aspx?id=6097 Szukałem po forum odpowiedzi na to pytanie jednak nigdzie konkretnej odpowiedzi nie znalazłem. Telefonu nie chce odsyłać na gwarancję, a jeżeli była by to tylko wina niedziałającego USB to sam jestem to w stanie naprawić. Z góry dziękuję za odpowiedź.
 6. Wywaliło błędy po restarcie, więc wyczyściłem dane, teraz śmiga. Mam nadzieje że będzie lepiej jak na MIUI 8.2 Dzięki za pomoc
 7. Witam forumowiczów, mam takie pytanie. Wgrałem miesiąc temu wersje MIUI 8.2 (8.2.1.0), jednak mam wrażenie że przez to telefon zaczął się bardzo grzać oraz strasznie wolno łapie GPS'a Chcąc wrócić na MIUI 8.1 (8.1.2.0) musze po prostu wgrać przez aplikacje z ZIPa tą wersje i następnie zrobić powrót do ustawień fabrycznych ?( ew. wipe cache/dalvik w TWRP ?)