Jump to content

Gone

Użytkownicy
 • Posts

  21
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Gone last won the day on July 10 2019

Gone had the most liked content!

Gone's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

4

Reputation

 1. Może zabrzmi to dziwnie ale.. miałem coś takiego, a raczej myślałem, że to bootloop. Lokalny serwis też tam szukał przyczyny, po czym okazało się, że winowajcą był przycisk włączania telefonu. Stykał non stop, i był wręcz czuły na to jak telefon jest ustawiony względem grawitacji Naprawiłem to pukając dość mocno w jego okolicy po obudowie i ekranie. Działa do dziś.
 2. Prawie dwa miesiące z globalna na EEA. Trochę im zeszło tą razą. Ktoś wie kiedy miui 12.5 dla MI9? Na każdej liście w sieci Mi9 jest pomijany, a wszelakie średniaki czy odnogi w postaci mi9t / K20 mają daty.
 3. Cześć. Mam problem z drenażem baterii w mi9. Ostatni stabilny ROM eea 12.0.3. zużycie przez noc 40%. Drenaż leci przez aplikację "systemowy ui". Jak temu zaradzić bez resetowania?
 4. Oczywiście próbowałem, ba, inne indukcyjne ładowarki też próbowałem. Mi9 ładuje się albo mega wolno albo to co wyżej. Na Samsungu żony wszystko gra. Ewidentnie po aktualizacji do miui12 te problemy się pojawiły na mi9.
 5. Mój mi9 po aktualizacji do miui12 prawie w ogóle nie ładuje indukcyjnie. Było o tym wiele głosów. Momentami nawet widzę jak ikonka od ładowania mruga/znika/pokazuje się - czyli tak ledwo to działa. Na Samsungu żony ładuje bez zmian dobrze. Przed aktualizacją również ładowało idealnie.
 6. Coś wiadomo czy w jakiejś wersji miui12 naprawiono ładowanie bezprzewodowe? Teraz jest kompletnie nieuzywalne.
 7. Hej. Coś wiadomo czy i ew. kiedy zapowiada się jakiś update dla miui 12? Generalnie soft przyspieszył, dołożył kilka fajnych ficzerów ale mam kilka bolączek..: * Ładowanie bezprzewodowe jest nieużywalne (za wolno, a przy pracy GPS w samochodzie i tak schodzi niż się ładuje) *Jasność automatyczna świruje jak zaraz po kupnie telefonu (potem to było naprawione, a teraz znowu skopane) *Czasami gest powrotu się buguje, i aby działał jak zwykle trzeba zrobić reboot telefonu (sporadyczny bug, raz na 3tyg) *Używam GPS, bt do opaski i samochodu, generalnie korzystam ze wszystkich możliwości telefonu i teraz ewidentnie bateria działa krócej. Dużo krócej. Pół dnia zabawy i od 100% schodzi do 20.
 8. Reset wszystkich uprawnień to wina wyłączania optymalizacji miui. Mój błąd. Nie jest to jednak powód dlaczego nie działają wysyłania zdjęć czy nagrań przez aplikacje od Facebooka (messenger, Instagram itp) . Z tego co czytam to przypadek - winna strona to nie miui tylko sam fb.
 9. Sprawdziłem innego mi9. Ten sam problem. Czyli większa sprawa.
 10. Niestety nie pomaga. Czyszczenie danych w aplikacji aparat również brak efektu.
 11. Nie wiem co się wydarzyło, ale po aktualizacji zresetowało mi uprawnienia dla każdej aplikacji. Od tego czasu mam problem z apkami, które korzystają z aparatu - messenger, Instagram czy inny hangouts. Otóż, mimo, że uprawnienia nadałem ponownie, i wykonywać zdjęcia się da, to jak już zrobi te zdjęcie zaczyna się zwiecha na 10-15sekund zanim je wyśle do rozmowy czy do postu itp. Za każdym razem pierw zdąży wyskoczyć okno, że aplikacja nie odpowiada i trzy opcje - ok, czekaj i zgłoś. Jak dam czekaj to po chwili wraca do żywych i wysyła/dodaje wykonane zdjęcie. Ktoś coś?
 12. Próbowałem zrobić update z pliku Ota w wersji eea ale wyskakuje błąd aktualizacji na etapie recovery. Może to być związane z tym, że w pliku jest nazwana aktualizacja z 10.0.6 na 10.0.8 podczas gdy ja mam 10.0.7?
 13. Ciekawe priorytety w Xiaomi są. Dawniej ROMy wychodziły co miesiąc. Teraz telefony.
 14. Co sie dzieje z mi9? Dlaczego wciąż tylko 10.2.xx? Już nawet SE ma 10.3..
 15. Gone

  Przywitaj się!

  Cześć! Serdeczne ukłony dla Was wszystkich - coś pięknego ile można się tu dowiedzieć Na stałe dołączam do społeczności xiaomiowców - przyszły użytkownik mi5! Będzie ktoś chętny do poprowadzenia mnie przy zakupie z ibuygou? Będzie to pierwsza styczność z zakupami za granicą, ew. vatem, rabatami i całą czynnością około-zakupową. Z chęcią poproszę o porady. Pozdrawiam!
×
×
 • Create New...