Jump to content

Shymon

Użytkownicy
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Shymon

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dzisiaj rozebrałem telefon i odpaliłem na samej ładowarce bez baterii. System się uruchomił. Bateria ma po sprawdzeniu multimetrem 3.25V po podpięciu do tel pokazuje 100% i napięcie rośnie. Bateria wyprodukowana 5.05.2020. Po odpaleniu Recovery tam w informacjach o baterii pokazuje 0.35V.
 2. Montowałem oryginał taką samą jak zdemontowałem wstawiłem nową,dokładnie w Lipcu tego roku. Bateria model BM47. Jutro albo po jutrze obadam ją multimetrem, bo nie mam chwilowo sprzętu żeby cokolwiek tam sprawdzić.
 3. Stara poszła już jakiś czas temu do utylizacji bo napuchła jak paczka popcornu. A ta bateria to nieużywany oryginał z tego roku produkcji i działało wszystko OK.
 4. Rozbierałem telefon wczoraj i sprawdzałem czy nic nie jest odpięte odpinałem wtyczkę od baterii zapiąłem tak jak ma być wszystko wygląda OK. Zostawiłem telefon pod ładowarką na 8 godzin ale nic się nie naładował.
 5. Mam problem ze swoim 3S telefon sam musiał mi się rozładować w kieszeni do 0. Bo nie chciał się włączyć, chociaż ze 3 godziny wcześniej miał baterie na poziome 50 %. Po podpięciu w domu pod ładowarkę próbował się ciągle uruchomi i od razu resetuje, wpada w taką pętle. Później nie reaguje i mruga tylko czerwona dioda. Co jakiś czas włączał się ekran z ładowaniem baterii 0 i nagle 100 % i ekran się wyłączał i ciągle mruga czerwona dioda. Podpinałem go na innych ładowarkach i przewodach USB nic to nie zmienia. Ze 2 -3 razy udało mi się wejść w Recovery menu i tam przy testach pokazuje że bateria
 6. Witam mam taki problem, przy nagrywaniu filmów telefonem dźwięku nie słychać, albo jest to bardzo cichy ledwo słyszalny szum. Przy nagrywaniu dźwięku dyktafonem coś tam słychać, ale bardzo cicho. Sprawdzałem też nagranie obrazu z pulpitu telefonu, z włączoną opcją nagrywania dźwięku z mikrofonu telefonu. Wtedy o dziwo dźwięk z zewnątrz bardzo dobrze się nagrywa i głośno. Nie mam pojęcia w czym tkwi problem Wszystko się popsuło z dnia na dzień.
 7. Witam mam ten sam problem podczas nagrywania filmów dźwięku nie słychać, przy nagrywaniu dyktafonem, dźwięk bardzo cicho się nagrywa. Przy rozmowach telefonicznych wszystko działa OK.
 8. To jest oczywiste, ale wiadomo jak działają niektóre serwisy nie raz się słyszało, że ktoś odesłał telefon do serwisu a on wracała np uszkodzony mechanicznie albo w gorszym stanie
 9. Ja na własną rękę wertowałem pół internetu i forum, ale opłacało się samemu zakombinować, tel działa bez problemu.
 10. Udało mi się odblokować telefon, zresetować wszystko do ustawień fabrycznych, przy uzyciu chińskiej wersji MI PC Suite.
 11. Tel użytkuję już kilka miesięcy, kilka dni temu właśnie dopadł mnie ten problem. Czy samemu da się coś z tym zrobić ?
 12. Tel kupiony nowy w PL z sklepie X-kom wiec myślę ze to będzie Global.
 13. Witam mam ten sam problem z telefonem co kolega wyżej, telefon zablokowany za każdym razem na 120min nie rozpoznaje wzoru odblokowania. Czy ktoś wie jak to naprawić ?
×
×
 • Create New...