Shymon

Użytkownicy
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Shymon

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam mam taki problem, przy nagrywaniu filmów telefonem dźwięku nie słychać, albo jest to bardzo cichy ledwo słyszalny szum. Przy nagrywaniu dźwięku dyktafonem coś tam słychać, ale bardzo cicho. Sprawdzałem też nagranie obrazu z pulpitu telefonu, z włączoną opcją nagrywania dźwięku z mikrofonu telefonu. Wtedy o dziwo dźwięk z zewnątrz bardzo dobrze się nagrywa i głośno. Nie mam pojęcia w czym tkwi problem Wszystko się popsuło z dnia na dzień.
 2. Witam mam ten sam problem podczas nagrywania filmów dźwięku nie słychać, przy nagrywaniu dyktafonem, dźwięk bardzo cicho się nagrywa. Przy rozmowach telefonicznych wszystko działa OK.
 3. To jest oczywiste, ale wiadomo jak działają niektóre serwisy nie raz się słyszało, że ktoś odesłał telefon do serwisu a on wracała np uszkodzony mechanicznie albo w gorszym stanie
 4. Ja na własną rękę wertowałem pół internetu i forum, ale opłacało się samemu zakombinować, tel działa bez problemu.
 5. Udało mi się odblokować telefon, zresetować wszystko do ustawień fabrycznych, przy uzyciu chińskiej wersji MI PC Suite.
 6. Tel użytkuję już kilka miesięcy, kilka dni temu właśnie dopadł mnie ten problem. Czy samemu da się coś z tym zrobić ?
 7. Tel kupiony nowy w PL z sklepie X-kom wiec myślę ze to będzie Global.
 8. Witam mam ten sam problem z telefonem co kolega wyżej, telefon zablokowany za każdym razem na 120min nie rozpoznaje wzoru odblokowania. Czy ktoś wie jak to naprawić ?