Jump to content

dostawcy

Użytkownicy
 • Posts

  7
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 3 Pro

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

dostawcy's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

1

Reputation

 1. Dzięki wszystko logicznie opisane. Jest jedno małe ale ani na tablecie, ani na redmi nie mam ikonki "więcej". Mam tylko taką chmurkę jak jest w tej instrukcji nad "więcej" ale po jej kliknięciu mogę przeszukiwać swoich znajomych. No nic będę się uczył standardowej apki do smsów. Aczkolwiek ten telefon ma tyle dziwnych rzeczy, że pewnie zaraz będzie na allegro. Dzięki jeszcze raz za wszystko.
 2. Panie panowie znalazłem. Jak wyświetlić kontakty z karty SIM: Ustawienia-aplikacje systemowe- kontakty - ustawienia wyświetlania - pokaż kontakty z karty sim.
 3. Panowie wybaczcie, nie widze tego o czym piszecie. Jeśli mogę poprosić o zrzut z ekranu. Dzięki
 4. ziomal_1313 "Jak masz klawiaturę włączoną dusisz jakby na ziemię na tą ikonkę. I tam ustawiasz klawiaturę telefonu. " Nie wiem o jakiej tej ikonce piszesz? Snajper Nie widzę w messenger opcji pisania smsów. Używam tego programu od paru lat na tablecie ale żeby smsy było można pisać. Nie widzę takiej opcji w programie.
 5. Witajcie, Mam podobny problem. W Redmi nie ma opcji kopiuj kontakty. Opisane przez Nezumi i Cichq opcje u mnie nie występują. Co mam zrobić? Jak przenieść kontakty z sim na telefon? No i nie widzę wogóle kontaktów które są na sim. Na starym telefonie sa tutaj nie ma. Mój telefon to Redmi Note 3 Pro wersja kate Android 6.0.1 Miui 8.1.3(MHRMIDI)
 6. Dzieki za pomoc. Czyli podsumuwując: 1 . SMSy moga się obracać ale na MIui Polska, czyli muszę odblokować bootloadera? Ekran nie będzie sie obracał? 2. Języka polskiego offline nie ma 3. A jak sie nazywa ten systemowy antyvir? 4. Zainstalowałem touchpal ale gdzie mogę ją włączyć w smsach? Po wybraniu w touchpal w ustawieniach telefonu włączył mi sie sklep touchpal i jakieś gry.
 7. Witajcie, Jestem tutaj nowy więc tradycyjnie proszę o wybaczenie błędów, mam cztery pytania. 1. Spotkałem się z problemem o którym nikt nie pisze w Internecie. Dlatego proszę o pomoc. Mianowicie nie działa obracanie ekranu w SMS-ach i PULPICIE. Nie jest to odosobniony przypadek mojego egzemplarza bo w smartphonach wystawionych w rtveuroagd jest ten sam problem. Obracanie przy innych aplikacjach działa bez zarzutu. W powyższych dwóch można działać tylko w pionie. 2. Nie jest dostępne pisanie głosowe offline, w aktualizacji nie ma języka polskiego. Czy to jakiś błąd, czy można skądś pobrać język polski? 3. Apka antywirusowa, czy jest sens stosować, bo niby na forach piszą, że nie ma wirusów. Najbardziej oczywiście boje się o prywatność i bankowość. 4. Czy można do pisania smsów mieć klawiaturę jak w starych telefonach, nie qwerty, tylko składającą się z 9 „klawiszy” i opartą na t9? Zależy mi na pisaniu jedną ręką, przy qwerty nie daję rady, za małe „klawisze” Mój telefon to Redmi Note 3 Pro wersja kate Android 6.0.1 Miui 8.1.3(MHRMIDI) Dziękuję za odpowiedzi.
×
×
 • Create New...