Jump to content

ben_eb

Użytkownicy
 • Posts

  4
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  xiaomi MI5

ben_eb's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Dzień dobry. Mam pewien problem z sygnałem gps. Jego sygnał jest mocno niezadawalajacy. Niekiedy jest gubiny całkowicie. Mam włączone wszystkie uprawnienia a mimo to jego dokładność jest bardzo słaba. Moje pytanie brzmi czy można zmienić ustawienia gps przez jakiś kod #*#* gdzieś kiedyś o tym czytałem. Wgrane mam najnowsze oprogramowanie miui polska. Dziękuję.
 2. Rozumiem ale telefon posiada gwarancję.
 3. Dzień dobry. Mam problem z telefonem mianowicie nie działają mi głośniki i chcę wysłać telefon na gwarancji do Chin ale nie wiem gdzie i w jaki sposób. Telefon kupiłem na allegro od użytkownika o nicku Andrzej208. Telefon podobno objęty jest gwarancją którą realizuje się na podstawie orderu.. Proszę o wszelką pomoc. Pozdrawiam i dziękuję. //Nezu: Nie podajemy numerów IMEI...
 4. Dzień dobry. Mam problem z głośnikami w Mi5. Po ładowaniu telefonu przestały działać więc myślałem że jest to problem z systemem. Gdy chciałem go przeinstalować niebieski pasek dochodził do końca lecz system się nie uruchomił po kilku próbach zdecydowałem że wyślę telefon do MiCenter w celu zainstalowania systemu. Telefon mi podobno naprawiono lecz gdy wrócił do mnie niestety problem z głośnikami nie został rozwiązany. Chciałbym się dowiedzieć w jaki sposób mógłbym sprawdzić stan mojej gwarancji i jak wygląda sprawa odesłania telefonu do Chin( jaki adres itp.) Telefon kupiłem na początku sierpnia 2016 od użytkownika allegro o nicku Andrzej208 i pomimo zapewnień sprzedającego o objęciu telefonu roczną gwarancją na zasadzie orderu nie wiem jak sprawę załatwić. Imei telefonu:862033032690248. Dziękuję za pomoc.
×
×
 • Create New...