Jump to content

MarioWRZ

Użytkownicy
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About MarioWRZ

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. A więc cała sytuacja wygląda tak. Posiadam Mi5 z wersją global beta, odkąd kupiłem telefon jest on na tej wersji. Kiedy wykonuję połączenia głosowe, odbiorcy narzekają na efekt echa i ogólnie na słabą jakoś rozmów. Szukałem rozwiązania w internecie, podobno ma pomóc przywrócenie telefonu do ustawień fabrycznych i zaktualizowanie go. Pomyślałem że skoro i tak mam czyścić telefon to wgram też stabilną wersję global, no ale napotkałem właśnie na powyższy problem. Gdy pojawił mi się ten błąd to odłączyłem telefon od komputera i wyłączyłem tryb fastboot - telefon działa tak jak wcześniej. Załóżmy ż
 2. Aha, a odblokowanie bootloadera tak jak do instalacji MIUI Polska też załatwi sprawę?
 3. Podczas próby flashowania, zaraz po kilknięciu opcji "flash" w programie XiaoMi Flash, wyskakuje błąd: remote: device is locked. Telefon oczywiście w trybie fastboot. Niby czytałem też, aby uruchomić tryb edl, ale tą opcję widziałem stosowaną na innych modelach telefonów, nie jestem pewien czy w Mi5 wygląda to tak samo. Co mam dalej zrobić? PS1: Tak, szukałem rozwiązania i tutaj na forum oraz na forach zagranicznych, ale nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi.
 4. Witam. Na wstępie chciałbym przeprosić, jeżeli wątek umieściłem w złym dziale, ale sam do końca nie wiem, jaki dział byłby odpowiedni - jeżeli wątek powinien znajdować się w innym dzień to proszę o przeniesienie tematu. Więc moje pytanie brzmi, czy mając telefon (załóżmy Xiaomi Mi5) w wersji z chińskim softem da się zainstalować samodzielnie MIUI Polska lub MIUI Global?
 5. Witam. Na wstępie chciałbym przeprosić, jeżeli temat znajduję się w nieodpowiednim dziale, jeżeli wątek pasuje lepiej do innego działu to proszę o przeniesienie tematu. Mam mały problem z ustawieniem tapety (MIUI Global). Gdy "uszczypnę" ekran, a następnie chcę zmienić tapetę wybierając opcję "Online" i później wyszukując tapetę po kliknięciu w nią pojawia się napis "Nie można załadować obrazu". Ustawiłem domyślny motyw i jest tak samo. Szukałem rozwiązania co może być nie tak, jednak nie znalazłem. Z góry dziękuję za pomoc.
 6. Wersje MIUI Global 8 z początkiem 7 są już na Androida 7?
 7. Witam. Na wstępie prosiłbym o nie usuwanie tego tematu tylko miałbym prośbę, że jeżeli znajduje się w złym dziale to proszę o przeniesienie do odpowiedniego. Szukałem wątku z podobnym problemem, ale nie znalazłem odpowiedzi nabmoj Problem polega na tym, że podpiąłem telefon kablem USB do komputera, pojawił się "znajdywacz" nowych urządzeń USB, postawiłem według instrukcji i pojawiła się w Mój Komputer ikonka i nazwa (nie pamiętam dokładnie jaka, ale zawierała Mi5). Problem w tym, że jedynie da się importować obrazy, a np. nie da się wygrać muzyki. Wie ktoś może w czym tkwi problem?
 8. Witam. Na wstępie prosiłbym o nie usuwanie tego tematu tylko miałbym prośbę, że jeżeli znajduje się w złym dziale to proszę o przeniesienie do odpowiedniego. Szukałem wątku z podobnym problemem, ale nie znalazłem odpowiedzi nabmoj Problem polega na tym, że podpiąłem telefon kablem USB do komputera, pojawił się "znajdywacz" nowych urządzeń USB, postawiłem według instrukcji i pojawiła się w Mój Komputer ikonka i nazwa (nie pamiętam dokładnie jaka, ale zawierała Mi5). Problem w tym, że jedynie da się importować obrazy, a np. nie da się wygrać muzyki. Wie ktoś może w czym tkwi problem?
 9. Tzn. o co dokładniej chodzi bo nie bardzo rozumiem.
 10. Wie ktoś może jak wymusić, aby zasięg sieci komórkowej był ustawiony w danej sieci? Tzn. mam kartę w play, ale łapie zasięg tych sieci które są najodpowiedniejsze, tylko że jak mam ustawiony zasięg z Play to jest to zazwyczaj jedna kreska i ogólnie słabo to działa, natomiast na T-Mobile jak się sieć przestawi to działa bardzo dobrze, zasięg, Internet itd. i chcę właśnie tak jakby wymusić to, aby ustawiony był zasięg z T-Mobile.
 11. Dziękuję serdecznie za pomoc. A jak sprawdzić ile czasu na włączonym ekranie już telefon działa?
 12. Olej, dzięki. Coś będę próbował. Mam jeszcze dwa pytania. 1. Jak wyłączyć wibracje podczas pisania na klawiaturze? 2. W około godzinę użytkowania (przeglądanie internetu, mała jasność ekranu), zeszło mi około 10% baterii. Dodam, że wszystkie aplikacje w tle zamykam na bieżąco, mam włączony tryb oszczędzania energii. To normalny wynik? Bateria ma schodzić w takim tempie? Jej temperatura to 35 stopni.
 13. A gdzie to dokładnie znajdę? Bo nie mogę się coś w tym połapać... A i co mam tam zrobić jak w to wejdę? :/
 14. Wie ktoś może dlaczego mając praktycznie wszystkie kreski zasięgu oraz sieć danych komórkowych H+, Internet chodzi strasznie opornie? Tzn. Strony bardzo długo się wczytują (albo wcale się nie wczytują), wiadomości na messengerze wysyłają się też znacznie za długo. We wcześniejszym telefonie przy takim zasięgu Internet był bardzo szybki, a teraz w Mi5 działa tak wolno. Telefon nowy, dziś odebrany od kuriera.
 15. A jaką wersję powinienem mieć tego MIUI? Bo teraz będzie mi się aktualizować do 6.11.10. To jest najnowsza?
×
×
 • Create New...