Jump to content

Usip20

Użytkownicy
 • Content Count

  26
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About Usip20

 • Rank
  Użytkownik

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Siemianowice Śląskie

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note4 MTK 3/64

Recent Profile Visitors

679 profile views
 1. Usip20

  MIUI 8.8.9

  Kiedyś na MIUI 9 też tak było. Wtedy jedynym sposobem było: 1. Powrót do poprzedniego romu z kopii systemu zrobionej w twrp, 2. Odinstalowaniu "znikających" aplikacji typu Automapa, Sygic, klawiatura miui, i innych, 3. Ponownej aktualizacji systemu do najnowszej wersji, 4. Instalacji aplikacji wcześniej odinstalowanych. W tej aktu taż tak miałem, że zniklęła mi AM i klawiatura miui. Jak AM udało mi się bez problemu zainstalować, tak o klawiaturze mogę zapomnieć. I wiem że to problem (klawiatura) który dotknął wielu użytkowników najnowszej wersji.
 2. Usip20

  MIUI 8.4.4

  Na RN4mtk też to samo.
 3. Usip20

  MIUI 8.3.29

  Zapomnij. Ja truję d*pę od miesięcy o przywrócenie do panelu przełączników ekranu bezprzewodowego i psińco. Niepotrzebne paści do jednorazowego włączenia tam są, a przydatne usuwają.
 4. Od około miesiąca ( ze 3-4 aktu) mam taki problemik. W systemowej poczcie w tytule wiadomości (głównie reklamy z onetu) zamiast polskich znaków pojawiają się chińskie krzaczki. W treści maila jest już ok. Ale trafia się też poczta z tytułem zawierającym "ż" i "ó" też z onetu gdzie jest wyświetlana poprawnie. Czy ktoś tak miał i jak sobie z tym poradził. Dziwne że reklamy z innych portali typu interia czy wp nie pokazują tych krzaczków. Coś ostatnio musiało się zmienić w apce bo wcześnie nigdy tego nie miałem. Wersja apki na zrzucie.
 5. Usip20

  MIUI 8.3.8

  Jedyny znany sposób na ten problem, który nie został usunięty od poprzedniej aktualizacji opisał jeden użytkownik tydzień temu. 1. Przywracasz w TWRP ostatnią dobrze działającą kopię systemu. 2. Odinstalowujesz te apki, które Ci znikają po aktualizacji. (w twoim przypadku, klawiaturę, samouczka, i mi center). 3. Aktualizujesz system do najnowszej wersji. 4.Ponownie instalujesz wcześniej odinstalowane aplikacje. Na chwilę obecną nie znalazłem innego sposobu. U mnie zadziałało
 6. Usip20

  MIUI 8.3.8

  Nadal jak w poprzedniej wersji znikają aplikacje których nie można ponownie zainstalować. Nadal znika klawiaturą MIUI. W zasadzie tylko te dźwięki przywrócili w ich pierwotne miejsce. Ekran bezprzewodowy w panelu przełączników dalej olany. Lipa.
 7. Usip20

  MIUI 8.3.2

  Potwierdzam że na Rn4mtk po aktualizacji znikają apki i nie da się ich ponownie zainstalować. Klawiatura miui też zniknęła a po próbie instalacji dodatków miui z klawiaturą, nadal jej nie ma. Pierwszy raz odkąd mam xiaomi takie coś się dzieje.
 8. Coś mi ostatnio pogodynka fixuje. Rom ostatni Xiaomi.eu 8.2.1. Wcześniej nie miałem tego problemu. Problem zobrazują zrzuty ułożone chronologicznie. Wszystkie zrobione po sobie najszybciej jak się dało i widać że w tej samej minucie. Widżet pokazuje na pulpicie -7, po uruchomieniu aplikacji (przed lub w trakcie aktualizacji) pokazuje to samo czyli -7. Po aktualizacji zmienia się na -1, a jak kliknę więcej i uruchamia się accuweather to tam pisze że jest -4. Rozumiem że apka sama aktualizuje się co jakiś czas (słyszałem że co godzinę) ale w ciągu godziny temp. nie zmieniła się o 6 stopni. I dl
 9. Dziwne bo w nowym romie już te błędy mam poprawione. Co prawda mam RN4mtk ale to chyba hurtem poprawiają.
 10. Po poprawkach ostatniej aktualizacji eu 8.2.1 zostało to. Acid daj znać czy tego nie da się poprawić, żeby już nie wracać do tych błędów.
 11. Wyświetlanie dłuższych tekstów wygląda niefajnie.
 12. Też cierpię z tego powodu. Dziwi mnie zasadność umieszczenia w panelu takiej funkcji jak np. przyciski, a nie ma screen mirroringu. Ile razy w miesiącu użytkownik korzysta z tej funkcji? Nie wiem czy Acid jest władny przywrócić ekran bezprzewodowy do panelu przełączników, czy to jest w gestii żółtych braci. Jeżeli jednak jesteś w stanie to bardzo o to proszę, i myślę że nie jestem odosobniony w tej kwestii.
 13. Jeszcze takie coś w przeglądarce systemowej na Waszej stronie forum. I nakładanie się tekstów też źle wygląda.
×
×
 • Create New...