Trakiero

Użytkownicy
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Trakiero

 • Rank
  Nowy
 1. No własnie już sam nie wiem, international.. ale kupiłem etui bo mam dwa xiaomi i na ten mój jest za mała. Jest ciut większy?
 2. To to wiem, chciałem odpalić jakoś normalnie
 3. A jakaś kombinacja, żeby odpalić teraz go? Kiedyś po czasie wyskakiwał błąd, że update failed. Teraz Stoi 2h i co chwilę warczy włącza się i wyłącza
 4. Hejo, kolejny problem mnie zaszczycił z tym otóż telefonikiem. Wgrałem developerską wersje androida oficjalna oczywko, wchodza aktualizację 1 - 2 - 3 wszystko ok, teraz po którejś telefon się nie włącza. Pasek się ładuje kawałek logo MI "Trwa aktualizacja MIUI, nie wyłączaj~~~blabla." I tak w kółko, włącza się wyłącza. Wróciłem do wersji global, wchodzi aktualizacja i to samo. Co robić? Jakieś rady? Czy znowu wgrywać kolejny system?
 5. No mi piszczy na dwóch, china international. No trudno, coś będę dumał jeszcze z systemem. Dzięki za chęć pomocy, pozdrawiam.
 6. Ok, udało się wgrać, tzn nie udało. Sukces w programie, ale telefon się ładuje i ładuje i nic. Logo MI i ładuje ładuje ## Pobrał zły rom, okazało się, że mam jeden tel ciut większy tzw kate 152mm wgrałem i ruszyło, ale bez zmian dalej piszczy przy nagrywaniu.. Co dalej?
 7. "Nie można zweryfikować aktualizacji." Hm, odblokować muszę?
 8. Hejka. Mam mały problem z nagrywaniem video, otóż po odtworzeniu filmiku słychać wyraźny pisk, w dyktafonie brak pisku, w aplikacji Snapchat również. Próbowane na innych aplikacjach ala kamerki to samo. Robiony full wipe, wgrywanie od nowa systemu, wersja global 8.0 (stable) 8.0.5.0(MHRMIDG) Problem na wersji Chińskiej 2gb 16gb oraz International 3gb 32gb. Problem znany? Do rozwiązania czy czekać na aktualizację? Pozdrawiam.