Jump to content

teakiez

Użytkownicy
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About teakiez

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Mi4c

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zamontowałem starą płytkę i zasięg znowu jest. Niestety na tej płytce wejście usb nie działa. Co powinienem zrobić w tej sytuacji?
 2. Dodam jeszcze że siła sygnału to okolice -105dBm
 3. Tak, na 100%. Nie mam zielonego pojęcia co może być problemem
 4. Dzień dobry, Po wymienieniu płytki z wejściem USB-C w Xiaomi Mi4c telefon nie łapie zasięgu na żadnym romie. Jeszcze raz rozkręciłem telefon i sprawdziłem czy wszyszstko jest w porządku. Imho wszystko jest okej, nie wiem co jeszcze mógłbym zrobić. EDIT: Ponownie wymieniłem płytkę z nowej na starą i starej na nową i przez chwilę był zasięg
 5. Witam, Chciałem sformatować telefon MiFlashem, lecz jak w tytule po 10 sekundach pojawia się błąd 0xffffffff:, Błąd pojawia się prawdopodobnie przez to że z romu 7.5.19 (Android 7) chciałem flashować 6.12.22 (Android 5.1). Czy da się jeszcze coś z tym zrobić? EDIT: Problem rozwiązany, wątek można zamknąć
 6. teakiez

  Problem z MIUI

  Po próbie instalacji MIUI 7.3.16 na Mi4c cały czas pojawia się komunikat "Proces com.android.phone przestał działać". Nie mogę wejść do custom recovery, a w trybie fastboot ADB nie widzi urządzenia (Lista urządzeń po wpisaniu komendy "fastboot devices" jest pusta).
 7. Może tutaj jest mój błąd, w każdym bądź razie nie mogę teraz zainstalować OSu
 8. Chciałem wyczyścić pamięć cache więc standardowo otworzyłem TWRP (TeamWin) > Wipe > Advanced > Cache. Wszystko było dobrze aż tu nagle FAILED, telefon się zrebootował i zablokował na standardowym black screenie z logiem MIUI. komputer wykrył telefon ale nie był dostępny w Urządzenia i dyski dopiero po ponownym odpaleniu TWRP komputer wykrył telefon jako "libra". Pobrałem ostatnią wersję MIUI {olska dla Mi4c, ale każda próba zainstalowania zipa przez TWRP kończy się komunikatem FAILED.
×
×
 • Create New...