Jump to content

Shephart

Użytkownicy
  • Posts

    5
  • Joined

  • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Shephart's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

1

Reputation

  1. Jak dla mnie aktualnie Mokee ROM jest najlepszy, polecam sprawdzić. Slim chodzi bo chodzi, nic więcej tam nie ma, już MIUI jest lepsze. A jak już Mokee coś odwala to zawsze wracam do AICP, zawsze chodzi dobrze, nie ma z nim problemów, chociaż nie jest tak płynny jak mokee.
  2. Hm... Raczej nie, na pewno starsze od 7.6.8 bo "bloobsy" mogą być niezaktualizowane, więc brałbym rekomendowany na ten czas, 7.5.4.
  3. W końcu po wielu próbach udalo mi się zalogować do tego forum. Witam serdecznie :). Mojego Mi5 mam od listopada i jest to super telefon. Widzę że piszecie o AOSPA, czyli ukochanym paranoidzie. Od lutego mam link i sobie sprawdzam co 33bca wrzuca, a wrzuca tam kolejne testowe wersje, które chodzą jak najbardziej w porządku. Niedługo ma być kolejna fala romów dla innych urządzeń z paranoidem, czyli wyjdzie oficjalnie. Sam szukam długo już jakiegoś romu żeby się osadzić na stałe. Najlepszy mam wrażenie był właśnie aosp extended, ale coś nie tak z baterią tam jest. Mimo to był najpłynniejszy. A, i co do paranoida, chcecie link? Ostatnia wersja jest sprzed miesiaca, ale i tak dobrze chodzi. Kolejnych nie widać na horyzoncie jeszcze. A, testować ktoś z was flyme?
  4. Uszkodziłeś partycję efi, czyli albo robisz przywracanie efi, jeśli robiłeś wcześniej jakiekolwiek backupy w twrp, albo wgrywasz full czysty system( miui) Mi pomogł backup bo zawsze go robię przed kombinacjach z telefonem.
×
×
  • Create New...