cypajak

Użytkownicy
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About cypajak

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. diagnostyka wychodzi dobrze. factory reset nie robiłem - jak to zrobić ?
 2. Pacjent to Redmi 4X Najnowszy soft z piątku (choć problem występuje od dawna) Podczas połączenia gdy zbliżam telefon do ucha - policzka - ekran oczywiście się wygasza i podczas rozmowy nigdy się nie świeci. Telefon trzymam stabilnie przy policzku. Nagle w słuchawce cisza - odstawiam telefon ekran się zapala a tam wciśnięte "wycisz" lub sporadycznie "zawieś". Co z tym zrobić, bo dzieje się tak coraz częściej.
 3. cypajak

  MIUI 7.10.12

  Wiedziałem, że po przeniesieniu ikon "wyżej" napisy będą, ale chce aby ikony były na samym dole i towarzyszyły im napisy.
 4. cypajak

  MIUI 7.10.12

  Na ekranie głównym na samym dole są ikonki z Kontakty, Sms, aparat itp. Czy da się zrobić tak aby pod ikonką był napis od czego ona jest ? Np pod ikonką aparatu był napis "Aparat" ?
 5. Czy w przypadku : Global 8.5 Stabilna 8.5.2.0 z androidem 6 Przed wgraniem Xiaomi.eu z pozycji TWRP trzeba robić WIPE ?
 6. Chciałbym wgrać nasze xiaomi.eu na swojego Redmi 4X aktualnie na pokładzie jest Global 8.5 Stabilna 8.5.2.0 z androidem 6 1. Odblokowanie bootloadera 2. Fastboot na PC 3. TWRP 4. Soft ze strony na kartę SD odpalić twrp i wgrać. Tak to ma chyba działać Poratujecie jakimiś linkami do odblokowania botloadera, fastboot oraz twrp
 7. Jako nowicjusz mam 2 pytania: 1. Naładowanie baterii wskazywane obok wskaźnika pokazywane w % - da się zrobić ? 2. Jak usunąć niechciane ikony z ekranu głównego (np. Pogoda) ?