radq4

Użytkownicy
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About radq4

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Rice 1S
 1. Hej! Po aktualizacji do 36 nie widzę, już na pasku statusu symbolu temperatury w Pogoda BZ. Oczywiście taka opcja jest włączona ustawieniach programu. Ktoś też tak ma?
 2. radq4

  Stable 33.0

  Czy możesz podpowiedzieć jak odinstalowałeś aplikacje jak Internet, Poczta, Wideo, TalkBack?
 3. Hej! Z racji, że na 29.0.0 ubijało mi aplikacje i w zasadzie żadnego filmiku nie mogłem oglądać więcej niż 1,5 minut po 2 miesiąca używania telefonu. Coś mi strzeliło do głowy aby dokonać upgradu do wersji 36. Zacząłem od upgradu bez czyszczenia telefonu. Niestety sam upgrad nie pomógł więc musiałem wyczyścić telefon i teraz dla ciekawych z poziomu MIUI przywrócenie ustawień fabrycznych nie kasuje aplikacji (choć było zaznaczone aby kasować). Aby całkowicie przywrócić telefon musiałem przejść do Recovery. Tam już na szczęście się udało. Niestety problem który mam teraz na 36.0.0 to po zainstalowaniu kilkunastu aplikacji kiedy czyszczę RAM dostaje komunikat "ładowanie pulpitu". Dodam, że w ustawieniach Launchera mam zaznaczone aby pozostał on w pamięci. Ktoś wiec jak temu zaradzić?
 4. Niestety też mam ten sam problem a kupując r1s byłem świecie przekonany ze procesor Qualcomm gwarantuje poprawną pracę. Telefon jak dłużej pochodzi na nawigacji to ma takie objawy jak piszesz. Ja mam obudowę nilkin i kiedy jadę autem to ja zdejmuje bo telefon tak jak zauważyłeś im bardziej gorący tym gorzej GPS pracuje. Po za tym musze się pilnować i wyłączać Bluetooth oraz wifi. Przelaczam jeszcze typ sieci z 3g Na 2g. Wtedy jakieś 2h daje radę. Zauważyłem jeszcze ze po za granicą jak nie ma wsparcia danych to telefon nawet zimny bez podlaczonej ładowarki gubi gps dośc szybko. Choć to sprawdziłem to tylko raz we Lwowie. Soft mam ten sam co ty. Nawigacja w Polsce yanosik a za granicą sygic.
 5. Czy w takim razie można bezpieczenie instalować WSM Tools według poradnika: http://miuipolska.pl/wsm-tools-zaawansowane-modyfikacje-systemowe/ Mam soft: JHCCNBD24.0
 6. OK. To zapytam inaczej. Domyślnie teraz jak się wciśnie i przytrzyma przycisk Home to włącza się latarka. Czy da się to zmienić na inna aplikacje w tym wypadku wybieranie głosowe google? Może jest jakaś aplikacja która to może zmienić jak: http://mojdroid.pl/3061/buttonremapper-root ?
 7. Wyszkowianie Google działa ale online bo offline nie ma polskiego języka. Po za tym jak je uruchomić kiedy ma się blokadę ekranu z kodem?
 8. Hej! Ma okazje przesiąść się Nokia Lumia 920 z Windows Phone na Redmi 1S. Generalnie jestem bardzo zadowolony z WP8 ale brak Dual Sim-a z rozsądnym aparatem jest ograniczeniem. Szczególnie jedna funkcje bez której nie mogę się obyć to Mowa. Polega ona na tym, że jak jadę sobie autem i chce do kogoś zadzwonić to w Lumi podświetlam tylko wyświetlacz (mam kod PIN) a następnie przyciskam i przytrzymuje przez 2 sekundy przycisk Windows. Wtedy włącza się wybieranie głosowe i mogę powiedzieć "zadzwoń do.....". Takie wybieranie głosowe działa offline oraz rozpoznaje polskie nazwiska. Z tego co wiem to iPhone też takie coś obsługuje poprzez Siri. Pytanie teraz czy Android i MIUI obsługuje coś takiego? Ktoś ma pomysł na to? Może jakaś aplikacja? Czytałem o Google Voice ale nigdzie nie znalazłem dokładnie jak można go uruchomić przytrzymując jakiś klawisz. Z góry dziękuje za pomoc!