zarluk

Użytkownicy
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About zarluk

 • Rank
  Użytkownik

Informacje osobiste

 • Płeć
  Nipowiem!

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note
 1. zarluk

  Flash Tool ["odceglij" swoją komórkę]

  Cześć, mój model telefonu: redmi note 1 wcdma przypadkowo klik format + pobierz, stał się martwą cegłą, czarny ekran. Moje połączenie USB staje się niestabilne, łączy się z 2 s, a następnie rozłącza, ponownie wykonuje pętlę i znowu wykonuje pętlę, nie może się połączyć z unbrick, pomocy !! kiedy podłączam telefon, ciągle się rozłącza i ponownie łączy, na przemian między sterownikiem portu USB MediaTek a sterownikiem USB VCOM MediaTek Preloader USB. Podczas flashowania pozostaje stały na MediaTek Preloader USB VCOM Z telefon zassysa oprogramowanie te które byśmy użyli do odratowania go gdy mamy tylko logo Mi na wyświetlaczu może ktoś ma w swoich zasobach soft ktory był w temacie nvram imiei itd. który odtwarza nam wszystko.
 2. Jak w temacie czy jest opcja przybliżania bo nie mogę znaleźć albo jakiej aplikacji użyć by można było skorzystać z zoomu lub przybliżania.
 3. zarluk

  aparat zoom

  Jak w temacie czy jest opcja przybliżania bo nie mogę znaleźć albo jakiej aplikacji użyć by można było skorzystać z zoomu lub przybliżania.
 4. zarluk

  Flash Tool ["odceglij" swoją komórkę]

  Dziś ucegliłem telefon i odratowałem go, ale przy procedurze przy użyciu FlashToola ale miałem monit pmt changed for the rom; it must be downloaded i pomogła zmiana Flashtoola na SP Flash Tool v5.1352.01 do sciągnięcia stąd. Następnie wgrałem MIUI v5 v37 wskazując plik zip a następnie update do V6 5.5.8.
 5. zarluk

  MIUI v6

  Mam podobnie też czasami u mnie taki objaw występuje na wersji V6 5.5.15 i zastanawiam się czy nie wrócić do V5 i pytanie jak to zrobić w miarę bezboleśnie, aby nie utracić danych w telefonie??
 6. zarluk

  MIUI v6

  Mam juz tu wcześniej opisywany problem mam powiadomienie o aktualizacji i pobiera się plik 64mb odpala MI Recovery 2.0.1 i przy 32% Install update.zip failed!
 7. zarluk

  MIUI v6

  Zainstalowałem rom V6 aktualizując wskazując plik zip i wszystko działa tylko jak wybieram numer to nie mam nazwy łaczę sie z Play tylko cyferki 26006. Czy można wgrać odtwarzacz muzyki z wersji V5 do V6 bo ten nowy nie wyświetla okładek na całym ekranie?? Analogicznie czy można wgrać dyktafon z V5 do V6 bo wyglądał cudnie. Rom jest szybszy u mnie na Notce Redmi więc nie chciałbym się cofać do 5, bo na 6 wszystko działa.
 8. Czy można w odtwarzaczu zrobić coś by do utworów nie były dodawane Nagrania rozmów ??
 9. Czy może ktoś napisać jak przełączyć 3g w slotach sim?
 10. Wymiana kabla usb pomogła.
 11. Witam Jak w temacie. Nie mogę skopiować pliku/ów z telefonu z pamięci wew. ani karty SD. Do telefonu i na kartę idzie bez problemu ale w drugą stronę nie (następuje zawieszka procesu). Jest opcja też przez FTP ale tu też coś nie idzie widzi pliki ale przy kopiowania jest bląd ściagania pliku jak by go nie było w tej lokalizacji. Wcześniej miałem miui wer 25 a teraz 30 polskie wydanie. Na 25 czasami skopiowało pliki ale na 30 to już wcale..
 12. zarluk

  Redmi Note Pro - co poprawić w romie

  Zabezpieczenia -> Prywatność mamy Ograniczenia dostępu i dobrze by było by zamiast wzoru można było zastosować pin jak w aplikacji App Lock do blokowania aplikacji więc proszę o przemyślenie sprawy i dodanie jak da radę takiej opcji.
 13. Jak w temacie apka jest do pobrania tutaj: http://sidenxab.ru/moto-phone-portal.html. czy można ją zmusić do działania z Xiaomi RN. W motoroli działa pięknie po odpaleniu i wybraniu Wifi w przeglądarce możemy przejrzeć, kontakty, napisać sms czy przeczytać, przejrzeć zdjęcia itd.