Jump to content

bazik33

Użytkownicy
 • Posts

  16
 • Joined

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

bazik33's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Week One Done Rare
 • One Month Later Rare
 • One Year In Rare

Recent Badges

0

Reputation

 1. Czy ktoś by mógł mi powiedzieć, gdzie mogę kupić (na 100% oryginalne) słuchawki XiaoMi Piston v3? Jestem otwarty na wszelkie propozycje (może być z Chin), ale muszą być oryginalne. Z góry dziękuje za odpowiedź!
 2. Dzień dobry, Postanowiłem wrócić z customa do stocka przed oddaniem telefonu na gwarancję. Z MiFlashem wszystko gładko poszło, dałem opcję flash wszystkiego bez blokady bootloadera. No i teraz telefon od godziny stoi na ekranie ładowania (logo MI, podpis MI.COM, na dole powered by android i przechodzące trzy kropki). Próbowałem już wipe danych przez MiRecovery. Czy mógłby mi ktoś pomóc? , z góry dzięki.
 3. Dzień dobry, szukam najnowszego stockowego oprogramowania (Global Stable, taki jaki jest domyślnie na telefonach z oficialnej dystrybucji), oraz programu MiFlash - ponieważ potrzebuję oddać telefon na gwarancję, a mam custom'a. Z góry dzięki.
 4. @cukru @FromWP Witam, niestety w moim Redmi 3S przestał działać czytnik linii papilarnych. Opcja w menu jest, zapisane palce są, kliknąć dodaj nowy ale telefon wogóle nie reaguje na palec. Menu serwisowe mówi że łączność z PCB czytnika jest, ale tez nie reaguje na mój palec. Jako, że mój telefon jest lekko poobijany i nie wiem czy uznają mi gwarancje moje pytanie jest takie - mogę zakupić gdzieś taki czytnik? Może być klon, byleby działał dobrze - bo dla mnie to kluczowa funkcja. Jeżeli ktośby taki znalazł, to poproszę jeszcze o jakas instrukcje wymainy. Z gory dzięki.
 5. czyli żeby otrzymywać aktualizację bezpieczeństwa muszę przejść na Lineage OS? szkoda, bo przyzwyczaiłem się do MIUI
 6. Czy wiadomo cokolwiek na temat aktualizacji Androida (do 7/8) dla naszych Redmi 3(Pro/S/X)? Jednym z powodów dlaczego wybrałem ten telefon, był support od Xiaomi, i liczyłem na aktualizację również samego Androida, a nie tylko MIUI. Nie chodzi mi tu bardziej o nowe funkcje Androida (bo te są przysłaniane przez MIUI), a o łatki bezpieczeństwa i zgodność aplikacji.
 7. Dzięki, wróciłem do 7.5.26 i wszystko śmiga (w sumie 7.6.5 prawie nic nie wniosło dla R3S). Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka
 8. Witam, mam problem z Xposed Framework na xiaomi.eu. Otóż instaluje Xposed Installer, nie instaluje Frameworka w aplikacji lecz z pliku przystosowanego dla MIUI w TWRP. Po restarcie telefonu zatrzymuje się na logo Mi. Plik frameworka to xposed-v86-sdk23-arm64-MIUI-edition-by-SolarWarez-20160710.zip Czy ktoś miał podobny problem? PS. Telefon to 3S 3GB/32GB International, a system to xiaomi.eu 7.6.5 (dodam, że na poprzednich wersjach wszystko działało) Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka
 9. Witam, mam krótkie pytanie: czy podczas wgrywania romów Global/China Stable/Dev bootloader jest blokowany automatycznie, czy trzeba zaznaczyć jakąś opcje? Z góry dziękuje za odpowiedź!
 10. To nie wiem, może to zależy od operatora (ja jestem w Orange) - mi działa.
 11. mam na myśli taką sytuację: 1) telefon wyświetla ikonkę E - czyli połączenie EDGE 2) dzwonię na dowolny numer 3) po skończeniu rozmowy ikonka zmienia się z E na 4G - czyli mam połączenie LTE (i faktycznie je mam)
 12. Witam, jeżeli chodzi o cały problem handoveru LTE - EDGE i braku możlwości przejścia to znalazłem pewne rozwiązanie. W moim przypadku (mój telefon to Redmi 3S 32GB/3GB, z oficialnej polskiej dystrybucji; opertator to Orange) wystarczy zadzwonić i ZREALIZOWAĆ połączenie na dowolny numer (tj. poczekać aż będzie można rozmawiać; najbezpiecznej zaczekać 3 sekundy od nawiązania połączenia). Ja, kiedy łapie E dzwonie na *500 (darmowy automat od sprawdzania stanu konta etc.) i po chwili od rozłączenia wchodzę na LTE. Mam nadzieję, że komuś pomogłem, choć nie wiem czy tak jest na wszystkich Redmi 3S u wszystkich operatorów.
 13. @konec ale Winda (próbowałem na 7 i, 10) się zawsze zapyta co chcesz zrobić. Na 10 stery z MiFlasha sięe nie instalują, na 7 instalują się (co prawda jako SAMSUNG USB Device (kategoria) i Android Bootloader Device - ale to chyba dlatego że na PC też mam stery SAMSUNG) ale MiUnlock nie rusza. Chyba zostało tylko flashowanie Global Dev Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka ||||| I mam jeszcze pytanie apropo flashowania ROMu Global Dev. Rozumiem, że MiFlash z pierwszego postu bez problemu działa, a ROM powinien mieć w nazwie fastboot? Bo mam zablokowany bootloader, a w trybie fastboot nie można flashować na zablokowanym bootloaderze. Ale w trybie download będzie wszystko ok?
 14. Witam, mam 2 problemy z moim Redmi 3S (32GB ROM/3GB RAM/PL Distribution). Dostałem zgodę na odblokowanie bootloadera więc przystąpiłem do odblokowania na romie Global Stable. Co prawda może się to nie powieść, jednak po dłużym śledztwie twierdze, że nie jest to wina romu... a komputera który uparcie "widzi" urządzenie jako Kedacom USB Device. Próbowałem odinstalowywania (za każdym razem Kedacom) i wybrania sterownika z MiFlash'a (Winda nie instaluje go). Czy ktoś wie o co może chodzić? Natomiast pomyślałem, że może być to problem z ROM'em i próbowałem zaflashować MIUI Developer. ROM Pobrałem z linku (pierwszy post, MIUI Global Dev - Redmi 3S), MiFlasha również z linku z pierwszego postu. Próbowałem uruchomić telefon w trybie download (przez menu serwisowe) jednak wtedy telefon automatycznie boot'uje się do systemu. Zauważyłem jednak, że MiFlash "widzi" go w trybie FastBoot. Czy mogę go flashować w trybie fastboot? Z góry dziękuje za odpowiedź.
 15. OK, rozumiem że jeżeli spróbuje odblokować na MIUI Global Stable (8.1.1.0 MALMIDI) to z telefonem nic się nie może stać? Pytam, bo na niektórych telefonach innych producentów, jeżeli się odblokowało na niewłaściwej wersji software to można było uceglić telefon.
×
×
 • Create New...